Абай аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы 40 сессиясының № 40/431 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 7 ақпандағы № 43/466 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 ақпанда № 5190 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы 40 сессиясының № 40/431 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5116 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2019 жылы 9 қаңтарда және 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (4246) "Абай - Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 879 829 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 976 421 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 105 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 350 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 837 953 мың теңге;
2) шығындар – 8 975 894 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – алу 43 400 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 64 388 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107 788 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 52 665 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 665 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 64 388 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 107 788 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 96 065 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 40 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 40/431 "O районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 7 февраля 2019 года № 43/466. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 февраля 2019 года № 5190. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 40 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 40/431 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5116, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 9 января 2019 года № 1 (4246)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 879 829 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 976 421 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 105 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 837 953 тысяч тенге;
2) затраты – 8 975 894 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 43 400 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 64 388 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107 788 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 52 665 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 665 тысяч тенге:
поступление займов – 64 388 тысяч тенге;
погашение займов – 107 788 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 96 065 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

150 210
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
45 000

150 210
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
45 000