2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 57/607 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5637 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 181 134 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 958 853 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 220 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 607 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 137 454 мың теңге;
2) шығындар – 15 210 411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 734 374 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 756 185 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 811 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 763 651 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 763 651 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 1 563 771 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 931 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 221 811 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 11.11.2020 № 71/748 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 2020 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялардың мөлшері 1 240 114 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай қаласы – 546 319 мың теңге;
Топар кенті – 179 109 мың теңге;
Южный кенті – 44 348 мың теңге;
Қарабас кенті – 27 290 мың теңге;
Дубовка ауылдық округі – 96 427 мың теңге;
Ақбастау ауылдық округі – 28 294 мың теңге;
Сәрепті ауылы – 31 285 мың теңге;
Қарағанды ауылдық округі – 40 016 мың теңге;
Курмин ауылдық округі – 24 535 мың теңге;
Құлаайғыр ауылдық округі – 27 012 мың теңге;

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2019 года № 57/607. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2019 года № 5637. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 181 134 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 958 853 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32 220 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 607 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 137 454 тысяч тенге;
2) затраты – 15 210 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 734 374 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 756 185 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 811 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 763 651 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 763 651 тысяч тенге:
поступление займов – 1 563 771 тысяч тенге;
погашение займов – 21 931 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 221 811 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 71/748 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2020 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты городов районного значения, сел, поселков, сельских округов, в сумме 1 240 114 тысяч тенге, в том числе:
городу Абай – 546 319 тысяч тенге;
поселку Топар – 179 109 тысяч тенге;
поселку Южный – 44 348 тысяч тенге;
поселку Карабас – 27 290 тысяч тенге;
Дубовскому сельскому округу – 96 427 тысяч тенге;
Акбастаускому сельскому округу – 28 294 тысяч тенге;
селу Сарепта – 31 285 тысяч тенге;
Карагандинскому сельскому округу – 40 016 тысяч тенге;
Курминскому сельскому округу – 24 535 тысяч тенге;
Кулаайгырскому сельскому округу – 27 012 тысяч тенге;

Есенгелді ауылдық округі – 38 307 мың теңге;
Юбилейное ауылы – 26 853 мың теңге;
Көксу ауылдық округі – 28 491 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 74 383 мың теңге;
Самарка ауылдық округі – 27 445 мың теңге.
4. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында 2020 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Абай ауданы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.
5. 2020 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы азаматтық қызметшілеріне, қалалық жағдайда қызметтің осы түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелер ескертілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 13.07.2020 № 66/707 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Есенгельдинскому сельскому округу – 38 307 тысяч тенге;
селу Юбилейное – 26 853 тысяч тенге;
Коксунскому сельскому округу – 28 491 тысяч тенге;
Мичуринскому сельскому округу – 74 383 тысяч тенге;
Самарскому сельскому округу – 27 445 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2020 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов определяется на основании постановления акимата Абайского района.
5. Предусмотреть на 2020 год гражданским служащим в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающим в сельской местности, финансируемых из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 13.07.2020 № 66/707 (вводится в действие с 01.01.2020).

6. Абай ауданы әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 22 867 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 11.11.2020 № 71/748 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Ыбышев
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Цай
Абай аудандық
мәслихатының

6. Утвердить резерв акимата Абайского района на 2020 год в сумме 22 867 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 71/748 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год согласно приложению 6.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Ыбышев
Секретарь Абайского районного маслихата Б. Цай
Приложение 1 к решению
Абайского районного
маслихата

41 915
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 135
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 397
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
14 383
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
537 925
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
88 846
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 681
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
34 915
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
25 551
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 551
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
403 374
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 366
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
371 008
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
20 154
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 154
02
Қорғаныс
16 597
1
Әскери мұқтаждар
14 084
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 084
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 084
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
2 513
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 513
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
748
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 765
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
26 899
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
26 899
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

41 915
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
24 135
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 397
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
14 383
9
Прочие государственные услуги общего характера
537 925
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
88 846
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
53 681
015
Капитальные расходы государственного органа
250
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
34 915
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
25 551
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
25 551
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
403 374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
32 366
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
371 008
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
20 154
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
20 154
02
Оборона
16 597
1
Военные нужды
14 084
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 084
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 084
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2 513
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 513
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
748
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 765
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
26 899
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
26 899
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Абай аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 26
желтоқсандағы
№ 57/607
шешіміне 4 қосымша
2020 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4- қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 11.11.2020 № 71/748 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
6 753 119
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 866 758
Республикалық бюджеттен
1 480 124
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақыға
8 004
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақыға
165 500
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары мұғалімдерінің еңбекақысын ұлғайтуға
336 055
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары мұғалімдерінің еңбекақысын ұлғайтуға
413 499
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
80 585
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
39 153
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
119 587
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне лауазымдық жалақыларына қосымша ақы белгілеуге
41 618
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
23 988
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
84 000
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
168 135
Облыстық бюджеттен
386 634
Портал арқылы сатып алынатын әлеуметтік қызметтердің санаторлық-курорттық емделу құнын өтеу ретінде ұсынылатын кепілдендірілген соманы төлеуге
119
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығында талап етілген кәсіп және дағды бойынша жұмысшы кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
10 475
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
257 584
Автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению
Абайского районного
маслихата
от 26 декабря 2019 года
№ 57/607
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов на 2020 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 71/748 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого
6 753 119
Текущие целевые трансферты
1 866 758
Из республиканского бюджета
1 480 124
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
8 004
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
165 500
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
336 055
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
413 499
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
80 585
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
39 153
На выплату государственной адресной социальной помощи
119 587
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
41 618
На установление доплат к заработной плате работников, представляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
23 988
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
84 000
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
168 135
Из областного бюджета
386 634
На оплату гарантированной суммы, предоставляемой в качестве возмещения стоимости санаторно-курортного лечения, приобретаемого через портал социальных услуг
119
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 475
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
257 584
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов

74 456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыруға
44 000
Нысаналы даму трансферттері
3 322 590
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 005 488
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
335 839
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
59 682
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 074 527
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
535 440
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 317 102
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
77 390
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
294 742
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
724 478
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
120 000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
100 492
Бюджеттік кредиттер
1 563 771
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
198 620
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
198 620
Облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
483 375
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
483 375
Облыстық бюджеттен ішкі қаражатынан берілетін кредиттер
881 776
Елді мекендерді абаттандыруға
57 420
Әлеуметтік-мәдени объектілерді ағымдағы жөндеуге
158 039
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерін ағымдағы жөндеуге
181 274
Инженерлік-көліктік инфрақұрылымды ағымдағы жөндеуге
53 100
Инженерлік-көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге
431 943
Абай аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 26
желтоқсандағы
№ 57/607
шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған аудандық маңызы бар қалаларлар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5- қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 11.11.2020 № 71/748 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
587 037
оның ішінде:
Трансферттер
587 037
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
181 114
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
300 404
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 400
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының еңбекақысын арттыруға
34 915
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
62 356
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

74 456
На организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
44 000
Целевые трансферты на развитие
3 322 590
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
2 005 488
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
335 839
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
59 682
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 074 527
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
535 440
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
1 317 102
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
77 390
На жилищно-коммунальное хозяйство
294 742
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
724 478
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
120 000
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
100 492
Бюджетные кредиты
1 563 771
Бюджетные кредиты из республиканского бюджета
198 620
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
198 620
Бюджетные кредиты из областного бюджета
483 375
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
483 375
Кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов
881 776
На благоустройство населенных пунктов
57 420
На текущий ремонт социально-культурных объектов
158 039
На текущий ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства
181 274
На текущий ремонт инженерно-транспортной инфраструктуры
53 100
На средний ремонт инженерно-транспортной инфраструктуры
431 943
Приложение 5 к решению
Абайского районного
маслихата
от 26 декабря 2019 года
№ 57/607
Целевые трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2020 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 71/748 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Итого
587 037
в том числе:
Трансферты
587 037
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
181 114
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
300 404
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4 400
На повышение оплаты труда отдельных категорий административных государственных служащих
34 915
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
62 356
Освещение улиц в населенных пунктах