Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 09/01 "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 14 наурыздағы № 11/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 наурызда № 5233 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 09/01 "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4184 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 31 наурызда, 2017 жылғы 31 наурызда № 13 (7591) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2019 жылдың 1 наурызынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Абеуова

О признании утратившим силу постановления акимата Актогайского района от 22 февраля 2017 года № 09/01 "Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 14 марта 2019 года № 11/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 марта 2019 года № 5233
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 22 февраля 2017 года № 09/01 "Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов под № 4184, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 марта 2017 года, в газете "Тоқырауын тынысы" от 31 марта 2017 года № 13 (7591)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 марта 2019 года.
Аким района С. Абеуова