Ақтоғай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2019 жылғы 4 маусымдағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 маусымда № 5377 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 05.06.2020 № 01 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІМ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы әкімінің
2019 жылғы "4" маусым
№ 01 шешіміне 1-қосымша
Ақтоғай ауданының сайлау учаскелері
№ 448 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі, 2. Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай ауылы бойынша Ә.Бөкейхан көшесіндегі № 4а, 6/1, 6/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 18/1, 18/2, 22/1, 22/2, 23, 25, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 35, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42, 43, 44 үйлер, Еркін ел көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 12, 34 үйлер, Н.Әбдіров көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 12, 13, 15, 24, 25, 26 үйлер, Қ.Сәтпаев көшесіндегі № 1, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36 үйлер, Ж.Ақбай көшесіндегі № 2а, 3, 4/1, 4/2, 8, 10г/1, 10г/2, 10/1, 11, 12, 14, 16, 18, 45 үйлер, Шәкәрім көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер, С.Ибраев көшесіндегі № 1а, 1а/1, 1а/2, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер, У.Жәнібеков көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 24, 26, 28, 32, 33, 35 үйлер, Кенішбай көшесіндегі № 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 26, 28, 32, 33, 35 үйлер, Жосалы ықшам ауданындағы № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 26/2 үйлер және Аэропорт.
№ 449 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, К.Байсейітова көшесі, 19. Ә.Бөкейхан атындағы жалпы білім беретін орта мектеп базасындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық).

Об образовании избирательных участков в Актогайском районе
Решение акима Актогайского района Карагандинской области от 4 июня 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 июня 2019 года № 5377. Утратило силу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 5 июня 2020 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 05.06.2020 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать избирательные участки в Актогайском районе согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Актогайского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Актогайского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Абеуова
Приложение 1 к решению акима
Актогайского района от
"4" июня 2019 года
№ 01
Избирательные участки в Актогайском районе
Избирательный участок № 448
Центр избирательного участка - село Актогай, улица А.Бокейхана, 2. Дом культуры.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице А.Бокейхана № 4а, 6/1, 6/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 18/1, 18/2, 22/1, 22/2, 23, 25, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 35, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42, 43, 44, по улице Еркин ел № 1, 2, 3, 4, 12, 34, по улице Н.Абдирова № 1, 2, 3, 4, 5/1, 12, 13, 15, 24, 25, 26, по улице К.Сатбаева № 1, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, по улице Ж.Акбая № 2а, 3, 4/1, 4/2, 8, 10г/1, 10г/2, 10/1, 11, 12, 14, 16, 18, 45, по улице Шакарима № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, по улице С.Ибраева № 1а, 1а/1, 1а/2, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, по улице У.Жанибекова № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 24, 26, 28, 32, 33, 35, по улице Кенишбай № 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 26, 28, 32, 33, 35, по микрорайону Жосалы № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, и Аэропорт.
Избирательный участок № 449
Центр избирательного участка - село Актогай, улица К.Байсеитовой, 19. Опорная школа (ресурсный центр) на базе общеобразовательной средней школы имени А.Бокейхана.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай ауылы бойынша Қ.Нұржанов көшесіндегі № 2, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 49а, 50, 52, 53 үйлер, Ә.Ермеков көшесіндегі № 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52 үйлер, М.Ержанов көшесіндегі № 3, 3/3, 3/12, 3/15, 3/16, 3/18, 4/1, 4/5, 14, 14а, 16, 18а, 19, 21, 22, 27а, 29, 36, 45а үйлер, К.Байсейітова көшесіндегі № 1, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 27/1, 27/2, 31, 32, 33/3, 33/4, 33/5, 34/1, 35/2, 35/5, 35/7, 35/8, 36/1, 36/2, 36/3, 37/1, 37/2, 37/3, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/7, 39/8, 39/9, 41/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 44, 44/5, 44/8, 44/10, 47/2 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер және Қоза.
№ 450 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, М.Шорин көшесі, 1а. Ақтоғай аграрлық-техникалық колледж.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай ауылы бойынша Нарманбет көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48 үйлер, С.Оразалин көшесіндегі № 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52 үйлер, Ә.Найманбаев көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/1, 44/2, 45, 46 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65а үйлер, Сана би көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36 үйлер, М.Шорин көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер, Жидебай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48 үйлер, Патхоз, Егіндібұлақ қолқабыс шаруашылықтары және Ақсай қыстағы.
№ 451 сайлау учаскесi

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице К.Нуржанова № 2, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 49а, 50, 52, 53, по улице А.Ермекова № 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, по улице М.Ержанова № 3, 3/3, 3/12, 3/15, 3/16, 3/18, 4/1, 4/5, 14, 14а, 16, 18а, 19, 21, 22, 27а, 29, 36, 45а, по улице К.Байсеитовой № 1, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 27/1, 27/2, 31, 32, 33/3, 33/4, 33/5, 34/1, 35/2, 35/5, 35/7, 35/8, 36/1, 36/2, 36/3, 37/1, 37/2, 37/3, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/7, 39/8, 39/9, 41/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 44, 44/5, 44/8, 44/10, 47/2, по улице Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 и Коза.
Избирательный участок № 450
Центр избирательного участка - село Актогай, улица М.Шорина, 1а. Актогайский аграрно-технический колледж.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице Нарманбета № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48, по улице С.Оразалина № 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, по улице А.Найманбаева № 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, по улице Токырауын № 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65а, по улице Сана би № 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, , по улице М.Шорина № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, по улице Жидебая № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48, подсобные хозяйства Патхоз, Егиндибулак и зимовка Аксай.
Избирательный участок № 451

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Сәуле ауылы, Жастар көшесі, 5/2. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сәуле ауылы бойынша Достық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/1, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 35/1, 35/2 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі № 5/1, 5/2, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлер, Тәуелсіздік көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер, Жастар көшесіндегі № 8, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 19, 20/1, 20/2 үйлер, Қоңырат көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 7/1, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 20/1, 20/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2 үйлер, Ақтоғай ауданының 80 жылдығы көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2 үйлер, Республика көшесіндегі № 1, 2, 4, 6, 7, 8 үйлер және Қырғыз қыстағы.
№ 452 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Үшарал ауылы, № 1 көшесі, 2. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Үшарал ауылы бойынша № 1 көшесіндегі № 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/2, 57/1, 57/2, 58 үйлер және Көрпетай, Үшарал, Күнгей, Жалаңаш, Жиенбай, Нүркей, Нұртай, Дөңгелек ағаш, Қараағаш қыстақтары.
№ 453 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Қарақой ауылы, № 1 көшесі, 7/1. Қарағой бастауыш мектебі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қарақой ауылы бойынша № 1 көшесіндегі № 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7/2, 8, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18 үйлер және Айқай, Склад, Мұхаметжан, Тінәлі қыстақтары.
№ 454 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, № 1 көшесі, 29. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жалаңаш ауылы бойынша № 1 көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2 үйлер және Теке, Сарыарқа, Қашқынбай, Ақбұлақ қыстақтары.
№ 455 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Шабанбай би ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі, 8. Клуб үйі.

Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Сауле, улица Жастар, 5/2. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Сауле по улице Достык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/1, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 35/1, 35/2, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, по улице Токырауын № 5/1, 5/2, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, по улице Тауелсиздик № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, по улице Жастар № 8, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 19, 20/1, 20/2, по улице Конырат № 1, 2, 3, 5, 7/1, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 20/1, 20/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, по улице Актогай ауданынын 80 жылдыгы № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, по улице Республики № 1, 2, 4, 6, 7, 8 и зимовка Кыргыз.
Избирательный участок № 452
Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Ушарал, улица № 1, 2. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Ушарал по улице № 1 № 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/2, 57/1, 57/2, 58 и зимовки Корпетай, Ушарал, Кунгей, Жаланаш, Жиенбай, Нуркей, Нуртай, Донгелек агаш, Караагаш.
Избирательный участок № 453
Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Каракой, улица № 1, 7/1. Начальная школа Карагой.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Каракой по улице № 1 № 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7/2, 8, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18 и зимовки Айкай, Склад, Мухаметжан, Тынали.
Избирательный участок № 454
Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Жаланаш, улица № 1, 29. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Жаланаш по улице № 1 № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2 и зимовки Теке, Сарыарка, Кашкынбай, Акбулак.
Избирательный участок № 455
Центр избирательного участка - сельский округ Шабанбай би, село Шабанбай би, улица А.Бокейхана, 8. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шабанбай би ауылы бойынша Ә.Бөкейхан көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 7, 14, 18, 19 үйлер, Аққыз көшесіндегі № 1, 2, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 25 үйлер, М.Егінбаев көшесіндегі № 1, 1б, 2, 3, 3б, 5, 6 үйлер, Жалаңтөс көшесіндегі № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23 үйлер, Д.Қалиев көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер, М.Құдабаев көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер, С.Мұқанов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 16, 19, 30 үйлер, С.Шомақбаев көшесіндегі № 2, 3, 9, 11, 14, 16, 17, 20, 33 үйлер, Ш.Шорин көшесіндегі № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 19, 20, 21, 23 үйлер.
№ 456 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Өндіріс ауылы, Қасабай көшесі, 1. Мектеп ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Өндіріс ауылы бойынша Қасабай көшесіндегі № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 19, 20 үйлер және Кепелі, Шоқпартас, Қарағандыөзек, Молдашілік, Ақсай, Аққора қыстақтары.
№ 457 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Бегазы ауылы, Қаратал көшесі, 1. Медициналық пункт.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Бегазы ауылы бойынша Қаратал көшесіндегі № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12 үйлер және Қаратал, Қарашоқы, Қызылжар, Жіңішке, Қаражал, Серікбай, Айыртас, Монша, Ақөлке қыстақтары.
№ 458 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Сона ауылы, Құлжа көшесі, 1. Мектеп ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сона ауылы бойынша Құлжа көшесіндегі № 2, 3, 4, 7, 13, 15, 16, 18, 22, 25, 30 үйлер және Рақыш, Қараша, Үшқатты, Тоғызбай, Керегетас, Байсұлтан, Белтерек, Күйгенсай, Күмбет, Ақсай, Мойынқұдық қыстақтары.
№ 459 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қызыларай ауылдық округі, Ақжарық ауылы, У.Жәнібеков көшесі, 25. Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақжарық ауылы бойынша Сеңкібай би көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 39, 40, 42, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46 үйлер, С.Оразалин көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11 үйлер, У.Жәнібеков көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20/2, 21/1, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26 үйлер, Егемен Қазақстан көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер, Ақтоғай ауданына 50 жыл көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер және Нығыман, Ордабек, Деңгелбай, Көкше, Жазбек, Әмірхан, Қаратұмсық, Стандарт, Сүлеймен,Қарасиыр, Кәргөң, Үрпек, Алтуайт, Керімбай, Өтей, Алшынбек, Қыдырәлі, Жүнісбек, Ысқақ, Тұрсынбай, Дәмбай, Ақбұйрат, Бек, Күлмаған, Ермекбай, Лиман, Жанабай-Мекебай, Онбай, Қарақойтас, Сатай, Кеңасу, Саржал, Ақбұлақ, Шабан, Көлденең, Домай, Ақбиік қыстақтары.
№ 460 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би ауылдық округі, Ақтас ауылы, Еңбек көшесі, 7а. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Шабанбай би по улице А.Бокейхана № 3, 4, 5, 6, 7, 14, 18, 19, по улице Аккыза № 1, 2, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 25, по улице М.Егинбаева № 1, 1б, 2, 3, 3б, 5, 6, по улице Жалантоса № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23, по улице Д.Калиева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, по улице М.Кудабаева № 3, 4, 5, 6, 7, 8, по улице С.Муканова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 16, 19, 30, по улице С.Шомакбаева № 2, 3, 9, 11, 14, 16, 17, 20, 33, по улице Ш.Шорина № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 19, 20, 21, 23
Избирательный участок № 456
Центр избирательного участка - сельский округ Шабанбай би, село Ондирис, улица Касабай, 1. Здание школы.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Ондирис по улице Касабая № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 19, 20 и зимовки Кепели, Шокпартас, Карагандыозек, Молдашилик, Аксай, Аккора.
Избирательный участок № 457
Центр избирательного участка- сельский округ Шабанбай би, село Бегазы, улица Каратал, 1. Медицинский пункт.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Бегазы по улице Каратал № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12 и зимовки Каратал, Карашокы, Кызылжар, Жинишке, Каражал, Серикбай, Айыртас, Монша, Аколке.
Избирательный участок № 458
Центр избирательного участка- сельский округ Шабанбай би, село Сона, улица Кулжа, 1. Здание школы.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Сона по улице Кулжа № 2, 3, 4, 7, 13, 15, 16, 18, 22, 25, 30 и зимовки Ракыш, Караша, Ушкатты, Тогызбай, Керегетас, Байсултан, Белтерек, Куйгенсай, Кумбет, Аксай, Мойынкудык.
Избирательный участок № 459
Центр избирательного участка - сельский округ Кызыларай, село Акжарык, улица У.Жанибекова, 25. Дом культуры.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Акжарык по улице Сенкибай би № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 39, 40, 42, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46, по улице С.Оразалина № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11, по улице У.Жанибекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20/2, 21/1, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, по улице Егемен Казакстан № 1/1, 1/2, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, по улице Актогай ауданына 50 жыл № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 и зимовки Ныгыман, Ордабек, Денгелбай, Кокше, Жазбек, Амирхан, Каратумсык, Стандарт, Сулеймен, Карасиыр, Каргон, Урпек, Алтуайт, Керимбай, Утей, Алшынбек, Кыдырали, Жунисбек, Ыскак, Турсынбай, Дамбай, Акбуйрат, Бек, Кулмаган, Ермекбай, Лиман, Жанабай-Мекебай, Онбай, Каракойтас, Сатай, Кенасу, Саржал, Акбулак, Шабан, Колденен, Домай, Акбиик.
Избирательный участок № 460
Центр избирательного участка - сельский округ Караменде би, село Актас, улица Енбек, 7а. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтас ауылы бойынша Еңбек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер, Алаш көшесіндегі № 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47 үйлер және Қарамола, Омар, Мұстақай, Қалпе, Бишай, Елубай қыстақтары.
№ 461 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би ауылдық округі, Қуаныш ауылы, Кенішбай ақын көшесі, 114. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қуаныш ауылы бойынша Егемендік көшесіндегі № 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер, Кенішбай ақын көшесіндегі № 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 110, 113 үйлер және Қызылсеңгір, Күшкөлік, Қызыладыр, Ақжарық, Қаражұмақ қыстақтары.
№ 462 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Сарытерек ауылы, Парасат көшесі, 18. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарытерек ауылы бойынша Бестерк көшесіндегі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26 үйлер, Сарыөзек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20 үйлер, Көкөзек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер, Парасат көшесіндегі 1, 2, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер, Акшкол көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.
№ 463 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Жетімшоқы ауылы, Жетімшоқы көшесі, 2. М.Галихановтың тұрғын үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жетімшоқы ауылы бойынша Жетімшоқы көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17 үйлер және Қарақұла, Қарашілік, Қаратал, Күнгей, Үшшілік-1, Үшшілік-2, Қоянгөз, Кіші Ақсай, Үлкен Ақсай, Қызылжал, Қаракемер, Райымбек, Қарашоқы, Ақсай, Ұзынбұлақ қыстақтары.
№ 464 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Ақтұмсық ауылы, Ақтұмсық көшесі, 11/1. Б.Маженованың тұрғын үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтұмсық ауылы бойынша Ақтұмсық көшесіндегі № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 12 үйлер және Самал, Ұзынбұлақ, Ақсай, Әлібек, Қойкелді, Дастар, Қойтас, Қарақия, Байғозы, Қарабауыр, Нартай қыстақтары.
№ 465 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Кенелі ауылы, Кенелі көшесі, 8. Қ.Қалпебаевтың тұрғын үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актас по улице Енбек № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, по улице Алаш № 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 и зимовки Карамола, Омар, Мустакай, Калпе, Бишай, Елубай.
Избирательный участок № 461
Центр избирательного участка - сельский округ Караменде би, село Куаныш, улица Кенишбай акына, 114. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Куаныш по улице Егемендик № 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, по улице Кенишбай акына № 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 110, 113 и зимовки Кызылсенгир, Кушколик, Кызыладыр, Акжарык, Каражумак.
Избирательный участок № 462
Центр избирательного участка - сельский округ Сарытерек, село Сарытерек, улица Парасат, 18. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Сарытерек по улице Бестерк № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, по улице Сарыозек № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, по улице Кокозек № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, по улице Парасат № 1, 2, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, по улице Токырауын № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, по улице Акшкол № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 463
Центр избирательного участка - сельский округ Сарытерек, село Жетимшокы, улица Жетимшокы, 2. Жилой дом М.Галиханова.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Жетимшокы по улице Жетимшокы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17 и зимовки Каракула, Карашилик, Каратал, Кунгей, Ушшилик-1, Ушшилик-2, Коянгоз, Киши Аксай, Улкен Аксай, Кызылжал, Каракемер, Райымбек, Карашокы, Аксай, Узынбулак.
Избирательный участок № 464
Центр избирательного участка - сельский округ Сарытерек, село Актумсык, улица Актумсык, 11/1. Жилой дом Б.Маженовой.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актумсык по улице Актумсык № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 12 и зимовки Самал, Узынбулак, Аксай, Алибек, Койкелди, Дастар, Койтас, Каракия, Байгозы, Карабауыр, Нартай.
Избирательный участок № 465
Центр избирательного участка - сельский округ Сарытерек, село Кенели, улица Кенели, 8. Жилой дом К.Калпебаева.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Кенелі ауылы бойынша Кенелі көшесіндегі № 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17 үйлер және Шыңырау, Шүрекбай, Ақсайы, Ақшағыл, Ақшоқы, Қарашоқы, Қособа, Жұмағұл, Жанат, Айыртас, Қызыл, Талдыбұлақ, Бесқора, Қарағозы, Қоске, Майтас қыстақтары.
№ 466 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Нүркен ауылы, Жалаңтөс көшесі, 6. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Нүркен ауылы бойынша Жалаңтөс көшесіндегі № 1/1, 7/1, 7/2, 9/1, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2 үйлер, Достық көшесіндегі № 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 13/2 үйлер, Балқаш көшесіндегі № 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2 үйлер, Нүркен көшесіндегі № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2 үйлер, Т.Аубакиров көшесіндегі № 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1 үйлер, Жас Алаш көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 6, 7, 8, 9 үйлер, Мектеп көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6 үйлер және Қояншоқы, Тастыапан қыстақтары.
№ 467 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Қаратал ауылы, М.Шоқай көшесі, 10. Д.Стамбеков атындағы бастауыш мектебі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қаратал ауылы бойынша М.Шоқай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18, 19, 20 үйлер және Жамбыл, Қарашілік, Төрешоқы, Момын, Қызылқайың, Қараоба, Сораң, Мәлімбек қыстақтары.
№ 468 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Жалаңтөс ауылы, Ақбидай көшесі, 8. Мектеп ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жалаңтөс ауылы бойынша Ақбидай көшесіндегі № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 19 үйлер және Керуенбұлақ, Ақши, Айдай, Теректі, Ақирек, Қарашілік, Ақсай, Кокши, Әділбай, Қызыл, Қарағаш, Бақал, Жалпаққайың қыстақтары.
№ 469 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Ақсеңгір ауылы, Жасыл ел көшесі, 12. Медициналық пункт.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақсеңгір ауылы бойынша Жасыл ел көшесіндегі № 1/1, 2/1, 3/1, 4/1, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1 үйлер және Қояныштоғай, Орта-Ақсай, Талдыбұлақ, Қытай, Талдыкезең, Магазин, Қарынши қыстақтары.
№ 470 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Жидебай ауылы, Бірлік көшесі, 14. Медициналық пункт.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жидебай ауылы бойынша Бірлік көшесіндегі № 1, 2/1, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 8/1, 8/2 үйлер және Қарашоқы, Доңғал, Шұбарат, Балғабек-Ақсай, Махамбет-Ақсай, Үйрек, Сағындық қыстақтары.
№ 471 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Кежек ауылдық округі, Ақши ауылы, Бейбітшілік көшесі, 11. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Кенели по улице Кенели № 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17 и зимовки Шынырау, Шурекбай, Аксайы, Акшагыл, Акшокы, Карашокы, Кособа, Жумагул, Жанат, Айыртас, Кызыл, Талдыбулак, Бескора, Карагозы, Коске, Майтас.
Избирательный участок № 466
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Нуркен, улица Жалантос, 6. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Нуркен по улице Жалантоса № 1/1, 7/1, 7/2, 9/1, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, по улице Достык № 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 13/2, по улице Балхаш № 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, по улице Нуркен № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, по улице Т.Аубакирова № 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, по улице Жас Алаш № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 6, 7, 8, 9, по улице Мектеп № 1, 2, 4, 5, 6 и зимовки Кояншокы, Тастыапан.
Избирательный участок № 467
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Каратал, улица М.Шокая, 10. Начальная школа имени. Д.Стамбекова.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Каратал по улице М.Шокая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18, 19, 20 и зимовки Жамбыл, Карашилик, Торешокы, Момын, Кызылкайын, Караоба, Соран, Малимбек.
Избирательный участок № 468
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Жалантос, улица Акбидай, 8. Здание школы.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Жалантос по улице Акбидай № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 19 и зимовки Керуенбулак, Акши, Айдай, Теректи, Акирек, Карашилик, Аксай, Кокши, Адилбай, Кызыл, Карагаш, Бакал, Жалпаккайын.
Избирательный участок № 469
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Аксенгир, улица Жасыл ел, 12. Медицинский пункт.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Аксенгир по улице Жасыл ел № 1/1, 2/1, 3/1, 4/1, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1 и зимовки Кояныштогай, Орта-Аксай, Талдыбулак, Кытай, Талдыкезен, Магазин, Карынши.
Избирательный участок № 470
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Жидебай, улица Бирлик, 14. Медицинский пункт.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Жидебай по улице Бирлик № 1, 2/1, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 8/1, 8/2 и зимовки Карашокы, Донгал, Шубарат, Балгабек-Аксай, Махамбет-Аксай, Уйрек, Сагындык.
Избирательный участок № 471
Центр избирательного участка - сельский округ Кежек, село Акши, улица Бейбитшилик, 11. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақши ауылы бойынша Нұра көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 1а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 1б, 2б, 4б, 5б, 6б, 7б, 8б, 9б, 10б, 11б, 12б, 14б, 15б, 16б, 18б үйлер, Сарыарқа көшесіндігі № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 1с, 4с, 5с, 6с, 7с, 8с, 9с, 10с, 11с үйлер және Сарыөзек, Саяхат, Оралбай, Шөмшек, Қарашын, Алмалы қыстақтары.
№ 472 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тораңғалық ауылдық округі, Тораңғалық ауылы, Жастар көшесі, 5. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тораңғалық ауылы бойынша Жеңіске 30 жыл көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлер, Спорт көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15 үйлер, Мектеп көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер, Жастар көшесіндегі № 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15 үйлер, Астананың 10 жылдығы көшесіндегі № 5, 10, 11, 12 үйлер, Жағалау көшесіндегі № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25 үйлер, Жасыл желек көшесіндегі № 2, 4, 9, 11 үйлер, Тың игеру көшесіндегі № 4, 8 үйлер.
№ 473 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, С.Сейфуллин көшесі, 21. Шашубай кентінің "Мектеп-балабақша кешені" (мектеп жанындағы интернатымен) базасындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық).
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кенті бойынша Қараменде би көшесіндегі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер, Шашубай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30 үйлер, С.Сейфуллин көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22 үйлер, Жамбыл көшесіндегі № 1, 3, 5, 10, 11 үйлер, Ғарышкерлер көшесіндегі № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 20, 21, 22, 27, 35 үйлер.
№ 474 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, Ж.Ақбергенұлы көшесіндегі, 1 А. "Арай" оқу орталығы.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кенті бойынша Б.Ихамбаев көшесіндегі № 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14/1, 17, 18, 19, 32, 35, 36, 37, 40, 41, 56, 60, 64, 66, 70 үйлер, Ж.Ақбергенұлы көшесіндегі № 2, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 67, 71, 79, 93, 95, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 120, 121 үйлер, Алтын мөлтек ауданындағы № 1, 2, 3 үйлер, Нарманбет көшесіндегі № 1, 2, 6 үйлер, Жағалау көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 92, 96, 98, 102 үйлер.
№ 475 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Мектеп көшесіндегі, 20. Сарышаған кентінің жалпы білім беретін орта мектебі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Акши по улице Нура № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 1а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 1б, 2б, 4б, 5б, 6б, 7б, 8б, 9б, 10б, 11б, 12б, 14б, 15б, 16б, 18б, по улице Сарыарка № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 1с, 4с, 5с, 6с, 7с, 8с, 9с, 10с, 11с и зимовки: Сарыозек, Саяхат, Оралбай, Шомшек, Карашын, Алмалы.
Избирательный участок № 472
Центр избирательного участка - сельский округ Торангалык, село Торангалык, улица Жастар, 5. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Торангалык по улице Жениске 30 жыл № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, по улице Спорта № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, по улице Мектеп № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, по улице Абая № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, по улице Жастар № 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, по улице Астананын 10 жылдыгы № 5, 10, 11, 12, по улице Жагалау № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, по улице Жасыл желек № 2, 4, 9, 11, по улице Тын игеру № 4, 8.
Избирательный участок № 473
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица С.Сейфуллина, 21. Опорная школа (ресурсный центр) на базе "Комплекс школа-детский сад" (с пришкольным интернатом) поселка Шашубай.
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Шашубай по улице Караменде би № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, по улице Шашубая № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, по улице С.Сейфуллина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, по улице Жамбыла № 1, 3, 5, 10, 11, по улице Гарышкерлер № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, по улице Абая № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 20, 21, 22, 27, 35.
Избирательный участок № 474
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица Ж.Акбергенулы, 1 А. Учебный центр "Арай".
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Шашубай по улице Б.Ихамбаева № 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14/1, 17, 18, 19, 32, 35, 36, 37, 40, 41, 56, 60, 64, 66, 70, по улице Ж.Акбергенулы № 2, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 67, 71, 79, 93, 95, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 120, 121, по микрорайону Алтын № 1, 2, 3, по улице Нарманбета № 1, 2, 6, по улице Жагалау № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 92, 96, 98, 102.
Избирательный участок № 475
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Мектеп, 20. Средняя общеобразовательная школа поселка Сарышаган.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кенті бойынша Шәкірбек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44 үйлер, 1 ықшам ауданындағы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 2 ықшам ауданындағы № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер, 3 ықшам ауданындағы № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 үйлер, Бәйтерек көшесіндегі № 4, 5, 6 үйлер, Болашақ көшесіндегі № 2, 4, 6 үйлер, Мектеп қиылысы көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19 үйлер.
№ 476 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Теміржол көшесі, 3Б. Сарышаған кентіндегі жалпы білім беретін орта мектеп (мектеп жанындағы интернатымен).
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кенті бойынша Абай көшесіндегі № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32,34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер, Ынтымақ көшесіндегі № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 үйлер, Теміржол көшесіндегі № 2, 4, 8, 16, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлер, Энергетик көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер және Көктас, Весна, Новалы, Қаражынғыл теміржол бекеттері.
№ 477 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Абай көшесі, 12. Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кенті бойынша Балқаш көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер, Тәуелсіздік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер, Мектеп көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлер, Жастар қиылысы көшесіндегі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер, Достық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер және Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер.
№ 478 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ортадересін ауылы, О.Жәутіков көшесі, 20. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Сарышаган Шакирбека № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, по 1-микрорайону № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, по 2-микрорайону № 1, 2, 3, 4, 5, по 3-микрорайону № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, по улице Байтерек № 4, 5, 6, по улице Болашак № 2, 4, 6, по улице Мектеп киылысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19.
Избирательный участок № 476
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Темиржол, 3Б. Общеобразовательная средняя школа (с пришкольным интернатом) поселка Сарышаган.
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Сарышаган по улице Абая № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, по улице Ынтымак № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, по улице Темиржол № 2, 4, 8, 16, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, по улице Энергетик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и разъезды Коктас, Весна, Новалы, Каражынгыл.
Избирательный участок № 477
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Абая, 12. Дом культуры.
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Сарышаган по улице Балхаш № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, по улице Тауелсиздик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, по улице Мектеп № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, по улице Жастар киылысы № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, по улице Достык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 478
Центр избирательного участка - сельский округ Ортадересин, село Ортадересин, улица О.Жаутикова, 20. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ортадересін ауылы бойынша М.Ержанов көшесіндегі № 1-1, 1-4, 3, 3-3, 3-4, 4-1, 4-2, 8-1, 10, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 12-1, 14-1, 14-2, 16-1, 22-1 үйлер, К.Байсейтова көшесіндегі № 2-1, 2-2, 3-2, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 7-2, 8, 10, 10-1 үйлер, Абай көшесіндегі № 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 7, 7-1, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 13 үйлер, О.Жәутіков көшесіндегі № 1, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-4, 11-4, 12, 13-3, 15, 16, 17, 18, 21, 23 үйлер, Сана би көшесіндегі № 1а, 2, 4а, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22 үйлер және Қаработа, Тоқрау, Бектауата, Басдересін, 8-бригада, Серікбасы қыстақтары.
№ 479 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ортадересін бекеті, Ақорда көшесі, 1. Вокзал залы.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ортадересін бекеті бойынша Ақорда көшесіндегі № 3-1, 3-5, 3-7, 3-8, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 4-7, 4-8, 4-9, 4-10, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5, 7 үйлер және № 26441 әскери бөлімі.
№ 480 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ақжайдақ бекеті, Бәйтерек көшесі, 37. Вокзал залы.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақжайдақ бекеті бойынша Достық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-1, 13-2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32 үйлер, Бәйтерек көшесіндегі № 4-2, 4-5, 4-8, 4-9, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5-9, 5-11, 5-12, 5-13, 5-15, 5-16, 7-9, 7-10, 7-12, 7-13, 7-14, 7-15, 7-16, 13-1, 36 үйлер және Тікшоқы қыстағы.
№ 481 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тасарал ауылдық округі, Тасарал ауылы, Ағыбай батыр көшесі, 5. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тасарал ауылы бойынша Жастар көшесіндегі № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13 үйлер, Орталық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 19, 20/1, 20/2 үйлер, Жағалау көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16 үйлер, Ағыбай батыр көшесіндегі № 1, 2/1, 2/2, 6/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер.
№ 482 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ ауылдық округі, Нарманбет ауылы, Сана би көшесі, 4. "Салтанат" Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Нарманбет ауылы бойынша Абай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер, Жамбыл көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер, Қарабұлақ көшесіндегі № 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер, К.Байсейтова көшесіндегі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2 үйлер, М.Ержанов көшесіндегі № 1, 2/1, 2/2, 3, 4 үйлер, С.Мұқанов көшесіндегі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 12, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 20, 20а, 21/1, 21/2, 21а, 22/1, 22/2 үйлер, Сана би көшесіндегі № 5/1, 6/1, 6/2, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2 үйлер және Дуанши, Думан, Түйеқора, Мектеп-1, Мектеп-2, Әрін, Бульдозер, Еңбек, Сарқытбай, Қарабұлақ, Иса, Рақым, Қасен, Иманбай, Құсайын, Тоқал, Стандарт, 8-Март, Қажы, Жәнке, Кіндікті, Разақ, Алшынбек, Омарбек, Заготскот қыстақтары.
№ 483 сайлау учаскесi

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Ортадересин по улице М.Ержанова № 1-1, 1-4, 3, 3-3, 3-4, 4-1, 4-2, 8-1, 10, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 12-1, 14-1, 14-2, 16-1, 22-1, по улице К.Байсейтовой № 2-1, 2-2, 3-2, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 7-2, 8, 10, 10-1, по улице Абая № 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 7, 7-1, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 13, по улице О.Жаутикова № 1, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-4, 11-4, 12, 13-3, 15, 16, 17, 18, 21, 23, по улице Сана би № 1а, 2, 4а, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22 и зимовки Каработа, Токрау, Бектауата, Басдересин, 8-бригада, Серикбасы.
Избирательный участок № 479
Центр избирательного участка - сельский округ Ортадересин, станция Ортадересин, улица Акорда, 1. Зал вокзала.
Границы избирательного участка: Следующие дома в станции Ортадересин по улице Акорда № 3-1, 3-5, 3-7, 3-8, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 4-7, 4-8, 4-9, 4-10, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5, 7, и воинская часть № 26441.
Избирательный участок № 480
Центр избирательного участка - сельский округ Ортадересин, станция Акжайдак, улица Байтерек, 37. Зал вокзала.
Границы избирательного участка: дома станции Акжайдак по улице Достык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-1, 13-2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, дома по улице Байтерек № 4-2, 4-5, 4-8, 4-9, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5-9, 5-11, 5-12, 5-13, 5-15, 5-16, 7-9, 7-10, 7-12, 7-13, 7-14, 7-15, 7-16, 13-1, 36 и зимовка Тикшокы.
Избирательный участок № 481
Центр избирательного участка - сельский округ Тасарал, село Тасарал, улица Агыбай батыра, 5. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Тасарал по улице Жастар № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, по улице Орталык № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 19, 20/1, 20/2, по улице Жагалау № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, по улице Агыбай батыра № 1, 2/1, 2/2, 6/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 482
Центр избирательного участка - сельский округ Карабулак, село Нарманбет, улица Сана би, 4. Клуб "Салтанат".
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Нарманбет по улице Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 52, по улице Жамбыла № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, по улице Карабулак № 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, по улице К.Байсеитовой № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, по улице М.Ержанова № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, по улице С.Муканова № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 12, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 20, 20а, 21/1, 21/2, 21а, 22/1, 22/2, по улице Сана би № 5/1, 6/1, 6/2, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2 и зимовки Дуанши, Думан, Туйекора, Мектеп-1, Мектеп-2, Арин, Бульдозер, Енбек, Саркытбай, Карабулак, Иса, Ракым, Касен, Иманбай, Кусайын, Токал, Стандарт, 8-Март, Кажы, Жанке, Киндикти, Разак, Алшынбек, Омарбек, Заготскот.
Избирательный участок № 483

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ ауылдық округі, Қарасу ауылы, 4 қатар көшесі, 3. У.Айымбековтың тұрғын үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қарасу ауылы бойынша Нарманбет көшесіндегі № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер, О.Жәутіков көшесіндегі № 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер және Оспанқарын, Сарыөлең, Қапаш, Шалқар, Қажы, Ащықарын, Нарманбет, Алдаберлі, Саға, Тлеуберлі, Сүтбай, Түйебай, Қалыш, Шолақ, Молалысу қыстақтары.
№ 484 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Абай ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі, 8. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Абай ауылы бойынша М.Мәметова көшесіндегі № 1, 2, 3, 5 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер, Қ.Аманжолов көшесіндегі № 1, 3, 9, 10, 11, 12 үйлер, Қараменде би көшесіндегі № 1, 5, 6, 9, 11, 13 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10 үйлер және Акшкол, Қалқан, Қарқын, Ақатан, Қойбағар, Бақалшы, Бидайық, Көпелбай, Тасқын, Аққорда, Ортақора, Ошаған, Ақсай, Айдын, Ой-Жапекең, Ақферма қыстақтары.
№ 485 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қусақ ауылдық округі, Қошқар ауылы, Мәдениет көшесі, 15. "Береке" Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қошқар ауылы бойынша Береке көшесіндегі № 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер, Бірлік көшесіндегі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер, Сарыарқа көшесіндегі № 1, 3, 7, 9 үйлер, Наурыз көшесіндегі № 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер, Жастар көшесіндегі № 4, 7, 9, 10, 15, 16, 18 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер, Жеңіс көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 41 үйлер, Мәдениет көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлер және Орта-Жарасбай, Бас-Жарасбай, Белсенді, Қарағаш, Мыңбұлақ, Қарашоқы, Молақ, Ескі Молақ, Ортақора, Басқора, Байжасар, Талбасы, Бесшоқы, Сарман, Қарашілік, Екпін, Сейтімхан, Өміржан, Бала Қошқар, Керегетас қыстақтары.
№ 486 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Айыртас ауылдық округі, Айыртас ауылы, Орталық көшесі, 7. Айыртас ауылының Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Айыртас ауылы бойынша Ардагер көшесіндегі № 4-1, 4-2, 5-1, 6-1, 7-1, 8-3, 8-4, 10-1 үйлер, Наурыз көшесіндегі № 2-1, 3-2, 3-3, 4-3, 7-4, 8-1, 10-2, 11-1, 12-1 үйлер, Достық көшесіндегі № 1-2, 1-3, 2-1, 3-2, 3-4, 7-1, 9-2, 10-1, 11-1, 11-2, 12-2, 14-1, 16-1 үйлер, Орталық көшесіндегі № 7-1, 9-4, 11-1, 12-1, 12-2, 13-1, 16-1, 16-2, 18-1, 21-1 үйлер, Жазық көшесіндегі № 1-1, 3-1, 3-2, 7-3, 10-1, 11-1, 13-2, 14-1, 16-2 үйлер, Қобыланды көшесіндегі № 1-1, 2-1, 5-1, 5-2, 7-1, 8-1, 9-1, 9-2, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 14-1, 15-2, 17-2, 30-2 үйлер және Сәдуақас, Тазқызыл, Ойран, Бесбұлақ, Әзімбай, Туайт, Маубас, Аққора, Қызылтас қыстақтары.
Ақтоғай ауданы әкімінің
2019 жылғы "4" маусым
№ 01 шешіміне
2-қосымша
Ақтоғай ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі

Центр избирательного участка - сельский округ Карабулак, село Карасу, улица 4 ряд, 3. Жилой дом У.Айымбекова.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Карасу по улице Нарманбета № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, по улице О.Жаутикова № 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и зимовки Оспанкарын, Сарыолен, Капаш, Шалкар, Кажы, Ащыкарын, Нарманбет, Алдаберли, Сага, Тлеуберли, Сутбай, Туйебай, Калыш, Шолак, Молалысу.
Избирательный участок № 484
Центр избирательного участка - сельский округ Абай, село Абай, улица Абая, 8. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Абай по улице М.Маметовой № 1, 2, 3, 5, по улице Бейбитшилик № 2, 3, 4, 5, 6, 7, по улице К.Аманжолова № 1, 3, 9, 10, 11, 12, по улице Караменде би № 1, 5, 6, 9, 11, 13, по улице М.Ауезова № 1, 2, 3, 4, по улице Абая № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10 и зимовки Акшкол, Калкан, Каркын, Акатан, Койбагар, Бакалшы, Бидайык, Копелбай, Таскын, Аккорда, Ортакора, Ошаган, Аксай, Айдын, Ой-Жапекен, Акферма.
Избирательный участок № 485
Центр избирательного участка - сельский округ Кусак, село Кошкар, улица Мадениет, 15. Клуб "Береке".
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Кошкар по улице Береке № 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, по улице Бирлик № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, по улице Сарыарка № 1, 3, 7, 9, по улице Наурыз № 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, по улице Жастар № 4, 7, 9, 10, 15, 16, 18, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, по улице Женис № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 41, по улице Мадениет № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 и зимовки Орта-Жарасбай, Бас-Жарасбай, Белсенди, Карагаш, Мынбулак, Карашокы, Молак, Ески Молак, Ортакора, Баскора, Байжасар, Талбасы, Бесшокы, Сарман, Карашилик, Екпин, Сейтимхан, Омиржан, Бала Кошкар, Керегетас.
Избирательный участок № 486
Центр избирательного участка - сельский округ Айыртас, село Айыртас, улица Орталык, 7. Клуб села Айыртас.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Айыртас по улице Ардагер № 4-1, 4-2, 5-1, 6-1, 7-1, 8-3, 8-4, 10-1, по улице Наурыз № 2-1, 3-2, 3-3, 4-3, 7-4, 8-1, 10-2, 11-1, 12-1, по улице Достык № 1-2, 1-3, 2-1, 3-2, 3-4, 7-1, 9-2, 10-1, 11-1, 11-2, 12-2, 14-1, 16-1, по улице Орталык № 7-1, 9-4, 11-1, 12-1, 12-2, 13-1, 16-1, 16-2, 18-1, 21-1, по улице Жазык № 1-1, 3-1, 3-2, 7-3, 10-1, 11-1, 13-2, 14-1, 16-2, по улице Кобыланды № 1-1, 2-1, 5-1, 5-2, 7-1, 8-1, 9-1, 9-2, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 14-1, 15-2, 17-2, 30-2 и зимовки Садуакас, Тазкызыл, Ойран, Бесбулак, Азимбай, Туайт, Маубас, Аккора, Қызылтас.
Приложение 2
к решению акима
Актогайского района
от "4" июня
2019 года № 01
Перечень утративших силу некоторых решений акима Актогайского района

1. Ақтоғай ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 02 "Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2639 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырдағы № 21-22 (7443) "Тоқырауын тынысы" газетінде, 2014 жылғы 20 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақтоғай ауданы әкімінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 01 "Ақтоғай ауданы әкімінің 2014 жылдың 10 сәуірдегі № 02 "Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3511 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашада № 50 (7524) "Тоқырауын тынысы" газетінде, 2015 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақтоғай ауданы әкімінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 01 ш "Ақтоғай ауданы әкімінің 2014 жылдың 10 сәуірдегі № 02 "Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3666 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпанда № 8 (7536) "Тоқырауын тынысы" газетінде, 2016 жылғы 01 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақтоғай ауданы әкімінің 2017 жылғы 18 шілдедегі № 01ш "Ақтоғай ауданы әкімінің 2014 жылдың 10 сәуірдегі № 02 "Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4332 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 тамызда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Ақтоғай ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 48/01 "Ақтоғай ауданы әкімінің 2014 жылдың 10 сәуірдегі № 02 "Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5008 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қарашада № 48 (7678) "Тоқырауын тынысы" газетінде, 2018 жылғы 27 қарашада электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

1. Решение акима Актогайского района от 10 апреля 2014 года № 02 "Об образовании избирательных участков по Актогайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2639, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 29 мая 2014 года № 21-22 (7443), в информационно-правовой системе "Әділет" от 20 ноября 2014 года).
2. Решение акима Актогайского района от 4 ноября 2015 года № 01 "О внесении изменения в решение акима Актогайского района от 10 апреля 2014 года № 02 "Об образовании избирательных участков по Актогайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3511, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 27 ноября 2015 года № 50 (7524), в информационно-правовой системе "Әділет" от 30 декабря 2015 года).
3. Решение акима Актогайского района от 1 февраля 2016 года № 01 р "О внесении изменения в решение акима Актогайского района от 10 апреля 2014 года № 02 "Об образовании избирательных участков по Актогайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3666, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 26 февраля 2016 года № 8 (7536), в информационно-правовой системе "Әділет" от 01 марта 2016 года).
4. Решение акима Актогайского района от 18 июля 2017 года № 01р "О внесении изменения в решение акима Актогайского района от 10 апреля 2014 года № 02 "Об образовании избирательных участков по Актогайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4332, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 августа 2017 года).
5. Решение акима Актогайского района от 7 ноября 2018 года № 48/01 "О внесении изменения в решение акима Актогайского района от 10 апреля 2014 года № 02 "Об образовании избирательных участков по Актогайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5008, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 23 ноября 2018 года № 48 (7678), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 ноября 2018 года).