Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы 31 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 306 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 маусымда № 5395 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы 31 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 262 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 5132 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 2 (7685) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 16 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5473347 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1559398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4953 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4831 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3904165 мың теңге;
2) шығындар – 5753228 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31001 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 56813 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25812 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 310882 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 310882 мың теңге:
қарыздар түсімі - 56813 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25812 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 279881 мың теңге.";

О внесении изменений в решение 31 сессии Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 262 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 14 июня 2019 года № 306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 июня 2019 года № 5395. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 31 сессии Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 262 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5132, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 11 января 2019 года № 2 (7685), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5473347 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1559398 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4953 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4831 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3904165 тысяч тенге;
2) затраты – 5753228 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31001 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 56813 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25812 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 310882 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 310882 тысяч тенге:
поступление займов – 56813 тысяч тенге;
погашение займов – 25812 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 279881 тысяч тенге.";