Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы 32 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының, Сарышаған және Шашубай кенттерінің бюджеттері туралы" № 275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 маусымдағы № 314 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 5403 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы 32 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының, Сарышаған және Шашубай кенттерінің бюджеттері туралы" № 275 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 5122 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 1-2 (7632) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 16 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. "2019 - 2021 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 166388 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 452 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 151936 мың теңге;
2) шығындар – 166973 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 585 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 585 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2019 - 2021 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 203 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7999 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 109 204 мың теңге;
2) шығындар – 122 967 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 5764 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5764 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5764 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение 32 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 275 "О бюджетах села Актогай, поселков Сарышаган и Шашубай на 2019-2021 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 20 июня 2019 года № 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июля 2019 года № 5403
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 275 "О бюджетах села Актогай, поселков Сарышаган и Шашубай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5122, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 11 января 2019 года № 1-2 (7632), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 166 388 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 452 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 151 936 тысяч тенге;
2) затраты – 166 973 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 585 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 585 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 203 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 999 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 109 204 тысяч тенге;
2) затраты – 122 967 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 5 764 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 764 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 764 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции: