Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы 32 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының, Сарышаған және Шашубай кенттерінің бюджеттері туралы" № 275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 қыркүйектегі № 322 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 қыркүйекте № 5484 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

О внесении изменений в решение 32 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 275 "О бюджетах села Актогай, поселков Сарышаган и Шашубай на 2019-2021 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16 сентября 2019 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 сентября 2019 года № 5484
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:

1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы 32 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының, Сарышаған және Шашубай кенттерінің бюджеттері туралы" № 275 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 5122 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 1-2 (7632) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 16 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

1. Внести в решение 32 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 275 "О бюджетах села Актогай, поселков Сарышаган и Шашубай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5122, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 11 января 2019 года № 1-2 (7632), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2019 года), следующие изменения: