Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы 32 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының, Сарышаған және Шашубай кенттерінің бюджеттері туралы" № 275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 345 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 5599 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы 32 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының, Сарышаған және Шашубай кенттерінің бюджеттері туралы" № 275 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 5122 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 1-2 (7632) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 16 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2019 - 2021 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 203 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7999 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 109 204 мың теңге;
2) шығындар – 118 902 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1699 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1699 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1699 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2019 - 2021 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 280 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 130 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 150 мың теңге;
2) шығындар – 36 661 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 1619 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – алу 1619 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – алу 1619 мың теңге.";

О внесении изменений в решение 32 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 275 "О бюджетах села Актогай, поселков Сарышаган и Шашубай на 2019-2021 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2019 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2019 года № 5599.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 275 "О бюджетах села Актогай, поселков Сарышаган и Шашубай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5122, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 11 января 2019 года № 1-2 (7632), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 203 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 999 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 109 204 тысяч тенге;
2) затраты – 118 902 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 699 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 699 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 699 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 280 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 130 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 150 тысяч тенге;
2) затраты – 36 661 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 1 619 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – минус 1 619 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – минус 1 619 тысяч тенге.";