Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 57/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 5601 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 02/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 15.01.2021 № 02/01 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарға жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) 1-қосымшаға сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз мөлшерде;
2) 2-қосымшаға сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз мөлшерде;
3) 3-қосымшаға сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындарының тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде мүгедектер үшін 3 пайыз мөлшерде.
2. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 ақпандағы № 07/01 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5194 болып тіркелген, 2019 жылдың 22 ақпанда № 8 (7691) "Тоқырауын тынысы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 28 ақпанда электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2019 жылғы
"____" __________ № ___
қаулысына 1-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Қарағанды облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі Ақтоғай шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
1
1
2
Ақтоғай ауданы әкімдігінің Ақтоғай ауданының білім бөлімі "Күләш Байсейітова атындағы жалпы білім беретін орта мектеп базасындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
1
1
Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2019 жылғы
"____" __________ № ___
қаулысына 2-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Пробация қызметі есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Тоқырауын Су Жылу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
62
1
1
2
"Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
1
1
Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2019 жылғы
"____" __________ № ___
қаулысына 3-қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасының "Ақтоғай ауданының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 23 декабря 2019 года № 57/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 декабря 2019 года № 5601. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 15 января 2021 года № 02/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 15.01.2021 № 02/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере 1 процента от списочной численности работников согласно приложению 1;
2) для лиц, состоящих на учете службы пробации в размере 1 процента от списочной численности работников согласно приложению 2;
3) для инвалидов в размере 3 процента от списочной численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению 3.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 19 февраля 2019 года № 07/01 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5194, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 22 февраля 2019 года, № 8 (7691), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 февраля 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района Карагандинской области С. Әбеуова
Приложение 1 к
постановлению акимата
Актогайского района
"___" ________ 2019 года
№ ____
Перечень организаций, на которые устанавливается квота рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1
Коммунальное государственное учреждение "Актогайское хозяйство по охране лесов и животного мира" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Карагандинской области
60
1
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Опорная школа (ресурсный центр) на базе общеобразовательной школа имени Куляш Байсеитовой" акимата Актогайского района отдела образования Актогайского района
75
1
1
Приложение 2 к
постановлению акимата
Актогайского района
"___" ________ 2019 года
№ ____
Перечень организаций, на которые устанавливается квота рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тоқырауын Су Жылу"
62
1
1
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области"
15
1
1
Приложение 3 к
постановлению акимата
Актогайского района
"___" ________ 2019 года
№ ____
Перечень организаций, на которые устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное предприятие "Центральная районная больница Актогайского района" управления здравоохранения Карагандинской области