Ақтоғай ауданының ауылы, кенттері, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 367 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 5665 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 234608 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4593 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 230015 мың теңге;
2) шығындар – 281125 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 46517 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46517 мың теңге:
қарыздар түсімі – 44619 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1898 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 447 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172606 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1217 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 171389 мың теңге;
2) шығындар – 181116 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 8510 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8510 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8510 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 447 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49119 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2240 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46879 мың теңге;

О бюджете села, поселков, сельских округов Актогайского района на 2020-2022 годы
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2019 года № 367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 января 2020 года № 5665.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Актогай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 234608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4593 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 230015 тысяч тенге;
2) затраты – 281125 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 46517 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46517 тысяч тенге:
поступление займов – 44619 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1898 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16.11.2020 № 447 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 172606 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1217 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 171389 тысяч тенге;
2) затраты – 181116 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 8510 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8510 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8510 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16.11.2020 № 447 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 49119 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2240 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46879 тысяч тенге;

Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 447 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
18. Аудандық бюджеттен аудандық маңызы ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2020 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 712754 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Ақтоғай ауылына - 206957 мың теңге;
Сарышаған кентіне - 132918 мың теңге;
Шашубай кентіне - 43519 мың теңге;
Абай ауылдық округіне – 21269 мың теңге;
Айыртас ауылдық округіне – 22160 мың теңге;
Жидебай ауылдық округіне – 20036 мың теңге;
Кежек ауылдық округіне – 19431 мың теңге;
Қарабұлақ ауылдық округіне – 20938 мың теңге;
Қараменде би ауылдық округіне – 29797 мың теңге;
Қусақ ауылдық округіне – 22619 мың теңге;
Қызыларай ауылдық округіне – 18923 мың теңге;
Нүркен ауылдық округіне – 19571 мың теңге;
Ортадересін ауылдық округіне – 20861 мың теңге;
Сарытерек ауылдық округіне – 22103 мың теңге;
Тасарал ауылдық округіне – 50069 мың теңге;
Торанғалық ауылдық округіне – 16363 мың теңге;
Шабанбай би ауылдық округіне – 25220 мың теңге.

Сноска. Пункт 17 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16.11.2020 № 447 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты, села, поселков, сельских округов на 2020 год в сумме 712754 тысяч тенге, в том числе:
село Актогай – 206957 тысячи тенге;
поселок Сарышаган – 132918 тысяч тенге;
поселок Шашубай – 43519 тысяч тенге;
сельский округ Абай – 21269 тысяч тенге;
сельский округ Айыртас – 22160 тысяч тенге;
сельский округ Жидебай – 20036 тысяч тенге;
сельский округ Кежек – 19431 тысяч тенге;
сельский округ Карабулак – 20938 тысяч тенге;
сельский округ Караменде би – 29797 тысяч тенге;
сельский округ Кусак – 22619 тысяч тенге;
сельский округ Кызыларай – 18923 тысяч тенге;;
сельский округ Нуркен – 19571 тысяч тенге;
сельский округ Ортадересин – 20861 тысяч тенге
сельский округ Сарытерек – 22103 тысяч тенге;
сельский округ Тасарал – 50069 тысяч тенге;
сельский округ Торангалық – 16363 тысяч тенге;
сельский округ Шабанбай би – 25220 тысяч тенге.

19. 2020 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 52 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
20. 2020 жылға арналған ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджетінің шығыстары құрамында нысаналы трансферттер 53 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
21. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, Ақтоғай аудандық мәслихат хатшысы Р. Абеуов
Қарағанды облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 30
желтоқсанындағы
№ 367 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай ауылының 2020 жылға арналған бюджеті

19. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2020 год согласно приложению 52.
20. Учесть, что в составе расходов бюджета села, поселков, сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые трансферты согласно приложению 53.
21. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, Секретарь Актогайского районого маслихата Р. Абеуов
Приложение 1
к решению 45 сессии
Актогайского районного
маслихата Карагандинской области
от 30 декабря 2019 года № 367
Бюджет села Актогай на 2020 год