2019-2021 жылдарға арналған аудандық кенттер, ауылдық округтер бюджеті туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы 32 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қаңтарда № 5148 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 609 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 151 809 мың теңге;
2) шығындар – 184 605 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 996 мың теңге;
6) субвенция – 124 902 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 05.12.2019 № 4 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019-2021 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 738 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 96 238 мың теңге;
2) шығындар – 112 534 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 796 мың теңге;
6) субвенция – 69 531 мың теңге.

О бюджете поселков, сельских округов района на 2019-2021 годы
Решение 32 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 11 января 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 января 2019 года № 5148. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 609 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 800 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 151 809 тысяч тенге;
2) затраты – 184 605 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 996 тысяч тенге;
6) субвенция – 124 902 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2019 № 4 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 738 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 500 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 96 238 тысяч тенге;
2) затраты – 112 534 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 796 тысяч тенге;
6) субвенция – 69 531 тысяч тенге.

6) субвенция – 54 513 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 05.12.2019 № 4 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2019-2021 жылдарға арналған, кенттiң бюджетi қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар ескерілсін.

6) субвенция – 54 513 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2019 № 4 (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Учесть на 2019-2021 годы специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемым из бюджета поселка, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

12. 2019 жылға арналған кент, ауылдық округтерінің бюджетi атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бағдарламалар тізбесі 31 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Хомутова
Мәслихат хатшысы А. Әли
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
32 сессиясының 2019 жылғы
11 қаңтардағы №4 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Ботақара кенті бюджеті

12. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселков, сельских округов района на 2019 год согласно приложению 31.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Г. Хомутова
Секретарь маслихата А. Әли
Приложение 1
к решению 32 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 11 января 2019 года №4
Бюджет поселка Ботакара на 2019 год