Бұқар жырау аудандық мәслихатының 32 сессиясының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық кенттер, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 маусымдағы 37 сессиясының № 10 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 маусымда № 5399 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 32 сессиясының 2019 жылғы 11 қаңтардағы №4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық кенттер, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5148 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 23 қаңтарда, 2019 жылғы 2 ақпандағы "Buqar jyraý jarshysy" №5 аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 168 994 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 146 994 мың теңге;
2) шығындар – 173 990 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 996 мың теңге;
6) субвенция – 124 902 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 234 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение 32 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 11 января 2019 года № 4 "О бюджете поселков, сельских округов района на 2019-2021 годы"
Решение 37 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 20 июня 2019 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 июня 2019 года № 5399. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 11 января 2019 года №4 "О бюджете поселков, сельских округов района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5148, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2019 года, в районной газете "Buqar jyraý jarshysy" №5 от 2 февраля 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 168 994 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 146 994 тысяч тенге;
2) затраты – 173 990 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 996 тысяч тенге;
6) субвенция – 124 902 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 234 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 500 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 796 мың теңге;
6) субвенция – 54 513 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 796 тысяч тенге;
6) субвенция – 54 513 тысяч тенге.";
11) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.