Бұқар жырау аудандық мәслихатының 31 сессиясының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 6 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5568 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 31 сессиясының 2019 жылғы 11 қаңтардағы №6 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5149 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 23 қаңтарда, 2019 жылғы 26 қаңтардағы "Buqar jyraý jarshysy" №4 аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Бұқар жырау аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 737 934 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 720 854 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 493 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 18 566 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 8 984 021 мың теңге;
2) шығындар – 10 780 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 532 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 102 262 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 730 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 98 027 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 027 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 102 262 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 46 731 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 496 мың теңге.";
2) 5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2019 жылға арналған Бұқар жырау ауданы әкімдігінің резерві 29 423 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.".
3) көрсетілген шешімнің 1, 4, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 31 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 11 января 2019 года № 6 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29 ноября 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 декабря 2019 года № 5568. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 31 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 11 января 2019 года №6 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5149, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2019 года, в районной газете "Buqar jyraý jarshysy" №4 от 26 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бухар-Жырауского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 737 934 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 720 854 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 493 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 18 566 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 984 021 тысяч тенге;
2) затраты – 10 780 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 532 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 102 262 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 730 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 98 027 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 027 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 102 262 тысяч тенге;
погашение займов – 46 731 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 496 тысяч тенге.";
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Бухар-Жырауского района на 2019 год в размере 29 423 тысяч тенге.".
3) приложения 1, 4, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.