Жаңаарқа ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 27/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 сәуірде № 5291 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 06/01 "Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4140 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 28 ақпанда, "Жаңаарқа" аудандық газетінің № 8 (9797) санында 2017 жылы 18 ақпанда жарияланған) және Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 06/01 "Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 06/01 "Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4601 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 15 ақпанда, "Жаңаарқа" аудандық газетінің № 7 (9844) санында 2018 жылы 10 ақпанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға басшылық ететін ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ю. Бекқожин

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жанааркинского района
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 11 апреля 2019 года № 27/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 апреля 2019 года № 5291
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Жанааркинского района от 30 января 2017 года № 06/01 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4140, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 февраля 2017 года, в районной газете "Жаңаарқа" 18 февраля 2017 года № 8 (9797) и постановление акимата Жанааркинского района от 26 января 2018 года № 06/01 "О внесении изменения в постановление акимата Жанааркинского района от 30 января 2017 года № 06/01 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4601, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 февраля 2018 года, в районной газете "Жаңаарқа" 10 февраля 2018 года № 7 (9844)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ю. Беккожин