Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 36/255 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 46/316 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 5565 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №36/255 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5109 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 ақпандағы №5-6 (9895) "Жаңаарқа" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 9 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2019 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 321 974 мың теңге:
салықтық түсімдер 912 108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9 461 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 921 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 6 389 484 мың теңге;
2) шығындар 7 337 088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 18 551 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 51 671 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 33 120 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 33 665 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 33 665 мың теңге:
қарыздар түсімдері 51 671 мың теңге;
қарыздарды өтеу 46 822 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 28 816 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 8, 14 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 36/255 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2019 года № 46/316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2019 года № 5565. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №36/255 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5109, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 2 февраля 2019 года №5-6 (9895), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2019 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 7 321 974 тысяч тенге:
налоговые поступления 912 108 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9 461 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 921 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 389 484 тысяч тенге;
2) затраты 7 337 088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 18 551 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 51 671 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 33 120 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 33 665 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 33 665 тысяч тенге:
поступление займов 51 671 тысяч тенге;
погашение займов 46 822 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 28 816 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.

135303
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2199
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
88104
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
45000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3381
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3381
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3381
13
Басқалар
765141
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
138410
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
138410
026
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
138410
9
Басқалар
626731
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10649
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10649
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
498971
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
346530
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
152441
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
76838
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
17027
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52845
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6966
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
40273
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

135303
022
Развитие транспортной инфраструктуры
2199
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
88104
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
45000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3381
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3381
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3381
13
Прочие
765141
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
138410
467
Отдел строительства района (города областного значения)
138410
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
138410
9
Прочие
626731
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10649
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
10649
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
498971
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
346530
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152441
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
76838
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
17027
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
52845
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6966
464
Отдел образования района (города областного значения)
40273
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"