Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 13 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қаңтарда № 5157 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) төсеу үшін, жалпы көлемі - 6,1909 гектар жер учаскесін жер пайдаланушылардан алып қоймай 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша) жер пайдаланушыларға келтірілген шығынды өтеуді қамтамасыз етсін және талшықты-оптикалық байланыс желісін төсеу жұмыстары аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді қалпына келтіру жұмыстарын жүргізсін.
3. "Қарқаралы ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалысына бақылау жасау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Максутов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 11 января 2019 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 января 2019 года № 5157. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия земельного участка у землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" для прокладки волоконно-оптической линии связи (ВОЛС), общей площадью – 6,1909 гектар.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" (по согласованию) обеспечить компенсацию за причиненные убытки землепользователям участков и по окончанию работы прокладки волоконно-оптической линии связи, провести рекультивацию нарушенных земель.
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Каркаралинского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К. Максутов