Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 23 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қаңтарда № 5165 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алайғыр" Бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне 110 киловольт әуе желісін салу және пайдалану үшін, жалпы көлемі – 2,8299 гектар, меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскесін алып қоймай 2038 жылдың 20 ақпаны мерзіміне дейін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Алайғыр" Бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша) жер пайдаланушыларға және жер учаскесінің иелеріне толық көлемде шығындарын өтеуді қамтамасыз етсін, шығын көлемі және олардың өтемақысы Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімдері бойынша белгіленсін.
3. "Қарқаралы ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын басқа да шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалысына бақылау жасау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Максутов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 21 января 2019 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 января 2019 года № 5165
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 20 февраля 2038 года без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "Алайгыр" общей площадью – 2,8299 гектар, для строительства и эксплуатации воздушной линии 110 киловольт.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "Алайгыр" (по согласованию) обеспечить возмещение убытков собственникам земельных участков и землепользователям в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Каркаралинского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К. Максутов