Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXXVII сессиясының № VI-37/308 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 мамырдағы № VI-42/358 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 мамырда № 5329 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXXVII сессиясының № VI-37/308 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5119 тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтардағы "Қарқаралы" № 2 (11697) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 14 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7828120 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 610703 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8981 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7202436 мың теңге;
2) шығындар – 7983214 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26902 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10973 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 181996 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 181996 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 37875 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10973 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 155094 мың теңге.";

О внесении изменений в решение XXXVII сессии Каркаралинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № VI-37/308 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 8 мая 2019 года № VI-42/358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 мая 2019 года № 5329
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXVII сессии Каркаралинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № VI-37/308 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5119, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 12 января 2019 года № 2 (11697), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7828120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 610703 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8981 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7202436 тысяч тенге;
2) затраты – 7983214 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26902 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10973 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 181996 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 181996 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 37875 тысяч тенге;
погашение займов – 10973 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 155094 тысячи тенге.";

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48961
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43215
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48961
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
43215
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих