2020-2022 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 424 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5650 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 332 146 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19 114 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 313 032 мың теңге;
2) шығындар – 509 198 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 177 052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177 052 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 171 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5602 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 18.11.2020 № 502 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді).
2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шұбаркөл кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 650 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 687 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 496 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 22 467 мың теңге;
2) шығындар – 25 650 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2019 года № 424. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2019 года № 5650.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –332 146 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 114 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 313 032 тысяч тенге;
2) затраты – 509 198 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 177 052 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 177 052 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 171 450 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 602 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18.11.2020 № 502 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет поселка Шубарколь на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 650 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 687 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 496 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 467 тысяч тенге;
2) затраты – 25 650 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 18.11.2020 № 502 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді).
26. Алып тасталды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 17.06.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді).
27. 2020 жылға арналған кент, ауыл бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 76 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Сноска. Пункт 25 – в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18.11.2020 № 502 (вводится в действие с 01.01.2020).
26. Исключен решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 17.06.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
27. Утвердить, в процессе исполнения бюджетов поселка, села на 2020 год не подлежащие секвестру бюджетные программы согласно приложения 76.