Осакаров аудандық мәслихатының 43 сессиясының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 556 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 наурыздағы № 608 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 наурызда № 5229 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 43 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 556 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5136 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 3 (7643), Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 18 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 618 013 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 752 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11 075 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17 364 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 837 570 мың теңге;
2) шығындар – 6 647 663 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109 987 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 147 712 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 37 725 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 139 637 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 139 637 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 147 712 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 37 725 мың теңге;

О внесении изменений в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 556 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 7 марта 2019 года № 608. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 марта 2019 года № 5229. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 556 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5136, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 19 января 2019 года № 3 (7643), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2019 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 618 013 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 752 004 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 075 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 364 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 837 570 тысяч тенге;
2) затраты – 6 647 663 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109 987 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 147 712 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37 725 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 139 637 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 139 637 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 147 712 тысяч тенге;
погашение займов – 37 725 тысяч тенге;

17 387
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 879
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
508
Озерный ауылдық округі әкімінің аппараты
22 069
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 610
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1459
Құндызды ауылдық округі әкімінің аппараты
20 290
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 290
Чапаев ауылдық округі әкімінің аппараты
10 203
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 744
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
459
Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты
19 445
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 014
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
431
Қарағайлы ауылдық округі әкімінің аппараты
20 416
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 494
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 922
Садовый ауылдық округі әкімінің аппараты
19 520
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 520
Сарыөзек ауылдық округі әкімінің аппараты
21 537
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 537
Жансары ауылдық округі әкімінің аппараты
22 647
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 628
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 019
Звездный ауылдық округі әкімінің аппараты
24 236
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 236
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4 000
Қаратомар ауылдық округі әкімінің аппараты
21 906
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 906
Шідерті ауылдық округі әкімінің аппараты
18 457
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 457
Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты

17 387
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 879
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
508
Аппарат акима Озерного сельского округа
22 069
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 610
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 459
Аппарат акима Кундуздинского сельского округа
20 290
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 290
Аппарат акима Чапаевского сельского округа
10 203
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 744
Организация водоснабжения населенных пунктов
459
Аппарат акима Николаевского сельского округа
19 445
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 014
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
431
Аппарат акима сельского округа Карагайлы
20 416
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18 494
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 922
Аппарат акима Садового сельского округа
19 520
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 520
Аппарат акима сельского округа Сарыозек
21 537
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 537
Аппарат акима сельского округа Жансары
22 647
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 628
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 019
Аппарат акима Звездного сельского округа
24 236
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 236
Организация водоснабжения населенных пунктов
4 000
Аппарат акима Каратомарского сельского округа
21 906
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 906
Аппарат акима Шидертинского сельского округа
18 457
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18 457
Аппарат акима сельского округа Акбулак