Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 26/01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 5309 болып тіркелді. Күші жойылды – Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 06.09.2019 № 3 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағының негізінде және аудандық сайлау комиссиясымен келісім бойынша аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осакаров ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 08 "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5022 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 7 желтоқсанда жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Валентина Владимировна Абилсеитоваға жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Кобжанов
Аудан әкімінің
2019 жылғы "___" _____________
№____ шешіміне
қосымша
Осакаров ауданы бойынша сайлау учаскелері туралы мәліметтер
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Учаске орналасқан мекенжайы
Орналасқан жері
Учаскенің қызмет көрсету аумағы
1.
Осакаров
651
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Әлихан Бөкейханов көшесі, 68
Мектеп ғимараты
Придорожная көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 13г, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 24;
Северная көшесі 1, 2а, 2б, 2в, 2г, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Кузнечная көшесі 2, 3, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
Бейбітшілік көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 51;
Колхозная көшесі 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48;

Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 30 апреля 2019 года № 26/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 мая 2019 года № 5309. Утратило силу решением акима Осакаровского района Карагандинской области от 6 сентября 2019 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Осакаровского района Карагандинской области от 06.09.2019 № 3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
На основании пункта 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с районной избирательной комиссией аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Осакаровского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима района от 16 ноября 2018 года №08 "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5022, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 декабря 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Абилсеитову Валентину Владимировну.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Н. Кобжанов
Приложение
к решению акима района
от "___" __________ 2019 года
№ _____
Сведения об избирательных участках по Осакаровскому району
Наименование района
Номер избира тельного участка
Адрес местонахождения участка
Место располо жения
Обслуживаемая территория участка
1.
Осакаровский
651
Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Әлихана Бөкейханова, 68
Здание школы
улица Придорожная 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 13г, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 24;
улица Северная 1, 2а, 2б, 2в, 2г, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Кузнечная 2, 3, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
улица Бейбітшілік 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 51;
улица Колхозная 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48;

Мирная көшесі 3, 4, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 18, 21а, 22, 22а, 23, 29, 31;
Подгорная көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45;
Клубная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51;
Жібек жолы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 53, 55;
Спортивная көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16;
Шеткі-Бұлақ көшесі 1, 2, 3;
Полевая көшесі 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
Победа көшесі 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
Көркем тұйық көшесі 7, 9, 13, 15;
Әлихан Бөкейханов көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68а, 71, 71а, 72, 73, 74, 78, 79, 80, 84, 86, 94, 95, 101, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 176а, 177, 178, 180, 182, 182а, 184, 186, 188, 188а, 190, 192, 196, 197, 198, 200, 202, 204, 206, 208;
Надречная көшесі 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58.
2.
Осакаров
652
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Достық көшесі, 43
Аудандық мәдени- сауықтыру орталығы ның ғимараты
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Гагарин көшесі 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33;
Озерная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Пионерская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 13б, 14, 15а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Ақжар көшесі 1а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66;

улица Мирная 3, 4, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 18, 21а, 22, 22а, 23, 29, 31;
улица Подгорная 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45;
улица Клубная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Жібек жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 53, 55;
улица Спортивная 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16;
улица Шетке-Булак 1, 2, 3;
улица Полевая 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
улица Победа 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
переулок Көркем 7, 9, 13, 15;
улица Әлихана Бөкейханова 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68а, 71, 71а, 72, 73, 74, 78, 79, 80, 84, 86, 94, 95, 101, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 176а, 177, 178, 180, 182, 182а, 184, 186, 188, 188а, 190, 192, 196, 197, 198, 200, 202, 204, 206, 208;
улица Надречная 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58.
2.
Осакаровский
652
Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Достык, 43
Здание районного культурно-досугового центра
улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Гагарина 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33;
улица Озерная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Пионерская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 13б, 14, 15а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Ақжар 1а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66;

Хайрулла Байғабылов көшесі 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 48/1, 51;
Қарағанды көшесі 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140;
Шахматная көшесі 2, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 100, 101, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 151, 153, 155;
Школьная көшесі 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 105, 107, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 125, 127, 129.
3.
Осакаров
653
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Достық көшесі, 7
Гимназия ғимараты
Раздольная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 23, 29;
Достық көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 30, 32, 34;
Степная көшесі 3, 4, 5, 7;
Луговая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 37, 39;
Бүйректал көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 17;
Родниковская көшесі 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13;
Элеваторная көшесі 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
Фабричная көшесі 2, 3, 6, 10, 12, 14, 15, 20, 23, 27, 29, 32, 35, 38, 39, 41, 42;
Восточная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 59;
Пристанционная көшесі 1, 4, 5, 6, 7, 8, 15;
Заготзерновская көшесі 1, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Индустриальная көшесі 3, 5, 7, 8, 10, 13, 15;
Театральная көшесі 1, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 91;

улица Хайруллы Байгабылова 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 48/1, 51;
улица Қарағанды 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140;
улица Шахматная 2, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 100, 101, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 151, 153, 155;
улица Школьная 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 105, 107, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 125, 127, 129.
3.
Осакаровский
653
Карагандинская область, поселок Осакаровка, Осакаровский район, улица Достык, 7
Здание гимназии
улица Раздольная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 23, 29;
улица Достык 1, 1а, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 30, 32, 34;
улица Степная 3, 4, 5, 7;
улица Луговая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 37, 39;
улица Бүйректал 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 17;
улица Родниковская 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13;
улица Элеваторная 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
улица Фабричная 2, 3, 6, 10, 12, 14, 15, 20, 23, 27, 29, 32, 35, 38, 39, 41, 42;
улица Восточная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 59;
улица Пристанционная 1, 4, 5, 6, 7, 8, 15;
улица Заготзерновская 1, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Индустриальная 3, 5, 7, 8, 10, 13, 15;
улица Театральная 1, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 91;

Интернациональная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Күншуақ көшесі 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 25, 27, 35;
Сарыбұлақ көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 18, 22, 24, 26, 32, 34;
Сельхозснабская көшесі 1, 3, 8, 9, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 27, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 48, 51, 52, 53, 55, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 80;
Западная көшесі 1, 3, 4, 8, 11, 16, 19, 31, 48, 89, 50, 51, 53, 54;
Привокзальная көшесі 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 23, 26, 29, 30, 32, 33, 38;
Железнодорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40;
Профсоюзная көшесі 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Нефтебазаның аумағы көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

улица Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Күншуақ 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 25, 27, 35;
улица Сарыбұлақ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 18, 22, 24, 26, 32, 34;
улица Сельхозснабская 1, 3, 8, 9, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 27, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 48, 51, 52, 53, 55, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 80;
улица Западная 1, 3, 4, 8, 11, 16, 19, 31, 48, 89, 50, 51, 53, 54;
улица Привокзальная 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 23, 26, 29, 30, 32, 33, 38;
улица Железнодорожная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40;
улица Профсоюзная 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица территория Нефтебазы 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

Болашақ көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 33, 35, 37;
Линейная көшесі 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Космическая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Южная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Урожайный тұйық көшесі 2, 7, 8.
4.
Осакаров
654
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Озерное ауылы, Центральная көшесі, 12
Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
Озерное ауылы
5.
Осакаров

улица Болашақ 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 33, 35, 37;
улица Линейная 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Космическая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Южная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Урожайный 2, 7, 8.
4.
Осакаровский
654
Карагандинская область, Осакаровский район, село Озерное, улица Центральная, 12
Здание сельского дома культуры
село Озерное
5.
Осакаровский

Қаныш Сәтбаев көшесі 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9а, 10, 10а, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15а, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20а, 21а, 26а, 28, 30, 32;
Абай көшесі 1, 1а, 3, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 36, 38, 42, 44;
Аспандияров көшесі 1, 2, 3, 4, 5а, 6, 7а, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 33, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 41, 43, 43а;
Новая көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, 10, 11;
Строителей проезді 1а, 3а, 5а, 7а, 9а, 11а, 15а, 17а, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 25;
Уалиханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Комаров көшесі 6, 8, 9, 9а, 10, 12, 14, 16;
Космонавтов көшесі 1, 4, 5, 7, 9, 11, 12;
Дорожников көшесі 4, 6, 7а, 8а, 9а, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 22, 24;
Дальняя көшесі 2, 4, 5, 18, 20;

улица Қаныш Сәтбаев 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9а, 10, 10а,11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15а, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20а, 21а, 26а, 28, 30, 32;
улица Абая 1, 1а, 3, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 36, 38, 42, 44;
улица Аспандиярова 1, 2, 3, 4, 5а, 6, 7а, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 33, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 41, 43, 43а;
улица Новая 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, 10, 11;
проезд Строителей 1а, 3а, 5а, 7а, 9а, 11а, 15а, 17а, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 25;
улица Валиханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Комарова 6, 8, 9, 9а, 10, 12, 14, 16;
улица Космонавтов 1, 4, 5, 7, 9, 11, 12;
улица Дорожников 4, 6, 7а, 8а, 9а, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 22, 24;
улица Дальняя 2, 4, 5, 18, 20;

Н. Әбдіров көшесі 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
27.
Осакаров
677
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Молодежный кенті, Комаров көшесі, 7
Мектеп ғимараты
Бірінші кварталы 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Пушкин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54;
Мира көшесі 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 31, 31а, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 41, 43, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 63, 65;

улица Н. Абдирова 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
27.
Осакаровский
677
Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Молодежный, улица Комарова, 7
Здание школы
Первый квартал 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Пушкина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54;
улица Мира 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 31, 31а, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 41, 43, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 63, 65;

Гидростроителей көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Графтио көшесі 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Ертіс көшесі 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 16, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23а, 25, 25а, 31, 33, 35, 39, 41, 43;
Спортивная көшесі 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Транспортная көшесі 3, 7, 9, 11, 15;
Восток кварталы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24;
Мира көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
Шахтеров проезді 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13.
47.
Осакаров
697
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Целинная көшесі, 4а
Мектеп ғимараты
Целинная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 54;
Пацаева көшесі 1, 3, 5, 5а, 6, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Молодежная көшесі 3, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 41;
Осенняя көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Первомайская көшесі 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 57, 59, 61, 62;
Строительная көшесі 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
Садовая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65;
Сұңқар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Моторная көшесі 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Юбилейная көшесі 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Охотская көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11;
Дальний тұйық көшесі 4, 5, 6, 7, 13, 21, 23, 29.

улица Гидростроителей 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Графтио 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Иртышская 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 16, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23а, 25, 25а, 31, 33, 35, 39, 41, 43;
улица Спортивная 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Транспортная 3, 7, 9, 11, 15;
квартал Восток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24;
улица Мира 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
проезд Шахтеров 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13.
47.
Осакаровский
697
Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Целинная, 4а
Здание школы
улица Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 54;
улица Пацаева 1, 3, 5, 5а, 6, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Молодежная 3, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 41;
улица Осенняя 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Первомайская 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 57, 59, 61, 62;
улица Строительная 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
улица Садовая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65;
улица Сұңқар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Моторная 8, 10, 12, 14,16, 18, 20;
улица Юбилейная 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Охотская 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11;
переулок Дальний 4, 5, 6, 7, 13, 21, 23, 29.