Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қыркүйекте № 5470 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 28.06.2021 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағының негізінде және аудандық сайлау комиссиясымен келісім бойынша аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осакаров ауданы әкімінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 26/01 "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5309 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 14 мамырда жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Валентина Владимировна Абилсеитоваға жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Кобжанов
Аудан әкімінің
2019 жылғы "___" _____________ №____
шешіміне қосымша
Осакаров ауданы бойынша сайлау учаскелері туралы мәліметтер
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Учаске орналасқан мекенжайы
Орналасқан жері
Обслуживаемая территория участка
1.
Осакаров
651
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Әлихан Бөкейханов көшесі, 68
Мектеп ғимараты
Придорожная көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 13г, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 24;
Северная көшесі 1, 2а, 2б, 2в, 2г, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Кузнечная көшесі 2, 3, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
Бейбітшілік көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 51;
Колхозная көшесі 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48;

Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 6 сентября 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 сентября 2019 года № 5470. Утратило силу решением акима Осакаровского района Карагандинской области от 28 июня 2021 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Осакаровского района Карагандинской области от 28.06.2021 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
На основании пункта 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с районной избирательной комиссией аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Осакаровского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Осакаровского района от 30 апреля 2019 года №26/01 "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5309, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 мая 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Абилсеитову Валентину Владимировну.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Н. Кобжанов
Приложение
к решению акима района
от "___" __________ 2019 года
№ _____
Сведения об избирательных участках по Осакаровскому району
Наименование района
Номер избира тельного участка
Адрес местонахождения участка
Место расположения
Обслуживаемая территория участка
1.
Осакаровский
651
Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Әлихана Бөкейханова, 68
Здание школы
улица Придорожная 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 13г, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 24;
улица Северная 1, 2а, 2б, 2в, 2г, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Кузнечная 2, 3, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
улица Бейбітшілік 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 51;
улица Колхозная 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48;

Мирная көшесі 3, 4, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 18, 21а, 22, 22а, 23, 29, 31;
Подгорная көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45;
Жібек жолы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 53, 55;
Спортивная көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16;
Шеткі-Бұлақ көшесі 1, 2, 3;
Полевая көшесі 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 44;
Победа көшесі 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
Көркем тұйық көшесі 7, 9, 13, 15;
Әлихан Бөкейханов көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68а, 71, 71а, 72, 73, 74, 78, 79, 80, 84, 86, 94, 95, 101, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 176а, 177, 178, 180, 182, 182а, 184, 186, 188, 188а, 190, 192, 196, 197, 198, 200, 202, 204, 206, 208;
Надречная көшесі 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58;
Линейная көшесі 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Космическая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Южная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
2.
Осакаров
652
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Достық көшесі, 43
Аудандық мәдени- сауықтыру орталығы ның ғимараты
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Гагарин көшесі 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Озерная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Пионерская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 13б, 14, 15а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Хайрулла Байғабылов көшесі 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 48/1, 51;

улица Мирная 3, 4, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 18, 21а, 22, 22а, 23, 29, 31;
улица Подгорная 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45;
улица Жібек жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 53, 55;
улица Спортивная 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16;
улица Шетке-Булак 1, 2, 3;
улица Полевая 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 44;
улица Победа 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
переулок Көркем 7, 9, 13, 15;
улица Әлихана Бөкейханова 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68а, 71, 71а, 72, 73, 74, 78, 79, 80, 84, 86, 94, 95, 101, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 176а, 177, 178, 180, 182, 182а, 184, 186, 188, 188а, 190, 192, 196, 197, 198, 200, 202, 204, 206, 208;
улица Надречная 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58;
улица Линейная 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Космическая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Южная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
2.
Осакаровский
652
Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Достык, 43
Здание районного культурно-досугового центра
улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Гагарина 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Озерная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Пионерская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 13б, 14, 15а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Хайруллы Байгабылова 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 48/1, 51;

Қарағанды көшесі 95, 97, 99, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140;
Шахматная көшесі 100, 104, 106, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 151, 153, 155;
Школьная көшесі 70, 72, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 99, 101, 105, 107, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 125, 127, 129;
Клубная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51;
Театральная көшесі 58, 60, 62, 64, 66, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91;
3.
Осакаров
653
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Достық көшесі, 7
Гимназия ғимараты
Раздольная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 23, 29;
Достық көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 30, 32, 34;
Степная көшесі 3, 4, 5, 7;
Луговая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 37, 39;
Бүйректал көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 17;
Родниковская көшесі 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13;
Элеваторная көшесі 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
Фабричная көшесі 2, 3, 6, 10, 12, 14, 15, 20, 23, 27, 29, 32, 35, 38, 39, 41, 42;
Восточная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 59;
Пристанционная көшесі 1, 4, 5, 6, 7, 8, 15;
Заготзерновская көшесі 1, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Индустриальная көшесі 3, 5, 7, 8, 10, 13, 15;
Театральная көшесі 1, 7, 9, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
Интернациональная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Күншуақ көшесі 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 25, 27, 35;
Сарыбұлақ көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 18, 22, 24, 26, 32, 34;
Сельхозснабская көшесі 1, 3, 8, 9, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 27, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 48, 51, 52, 53, 55, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 80;
Западная көшесі 1, 3, 4, 8, 11, 16, 19, 31, 48, 50, 51, 53, 54, 89;
Привокзальная көшесі 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 23, 26, 29, 30, 32, 33, 38;

улица Қарағанды 95, 97, 99, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140;
улица Шахматная 100, 104, 106, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128,130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 151, 153, 155;
улица Школьная 70, 72, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 99, 101, 105, 107, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 125, 127, 129;
улица Клубная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Театральная 58, 60, 62, 64, 66, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91;
3.
Осакаровский
653
Карагандинская область, поселок Осакаровка, Осакаровский район, улица Достык, 7
Здание гимназии
улица Раздольная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 23, 29;
улица Достык 1, 1а, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 30, 32, 34;
улица Степная 3, 4, 5, 7;
улица Луговая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 37, 39;
улица Бүйректал 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 17;
улица Родниковская 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13;
улица Элеваторная 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
улица Фабричная 2, 3, 6, 10, 12, 14, 15, 20, 23, 27, 29, 32, 35, 38, 39, 41, 42;
улица Восточная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 59;
улица Пристанционная 1, 4, 5, 6, 7, 8, 15;
улица Заготзерновская 1, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Индустриальная 3, 5, 7, 8, 10, 13, 15;
улица Театральная 1, 7, 9, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
улица Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Күншуақ 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 25, 27, 35;
улица Сарыбұлақ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 18, 22, 24, 26, 32, 34;
улица Сельхозснабская 1, 3, 8, 9, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 27, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 48, 51, 52, 53, 55, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 80;
улица Западная 1, 3, 4, 8, 11, 16, 19, 31, 48, 50, 51, 53, 54, 89;
улица Привокзальная 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 23, 26, 29, 30, 32, 33, 38;

Железнодорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40;
Профсоюзная көшесі 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Нефтебазаның аумағы көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Урожайный тұйық көшесі 2, 7, 8;
Ақжар көшесі 1а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66;

улица Железнодорожная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40;
улица Профсоюзная 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица территория Нефтебазы 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок Урожайный 2, 7, 8;
улица Ақжар 1а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66;

Қарағанды көшесі 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
Шахматная көшесі 2, 4 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 93, 101, 103;

улица Қарағанды 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
улица Шахматная 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 93, 101, 103;

Қаныш Сәтбаев көшесі 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9а, 10, 10а,11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15а, 16, 16а;
Абай көшесі 1, 1а, 3, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22;
Аспандияров көшесі 1, 2, 3, 4, 5а, 6, 7а, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 33, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 41, 43, 43а;
Новая көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, 10, 11;
Ертіс көшесі 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 16;
Графтио көшесі 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Гидростроителей көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7,7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Транспортная көшесі 3, 7, 9, 11, 15;
Спортивная көшесі 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Дальняя көшесі 2, 4, 5, 18, 20;
Н. Әбдіров көшесі 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
24.
Осакаров
677
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Молодежный кенті, Комаров көшесі, 7
Мектеп ғимараты
Бірінші кварталы 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Пушкин көшесі 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Мира көшесі 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 41, 43, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 63, 65;

улица Қаныш Сәтбаев 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9а, 10, 10а, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15а, 16, 16а;
улица Абая 1, 1а, 3, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22;
улица Аспандиярова 1, 2, 3, 4, 5а, 6, 7а, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 33, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 41, 43, 43а;
улица Новая 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, 10, 11;
улица Иртышская 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 16;
улица Графтио 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Гидростроителей 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Транспортная 3, 7, 9, 11, 15;
улица Спортивная 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Дальняя 2, 4, 5, 18, 20;
улица Н. Абдирова 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
24.
Осакаровский
677
Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Молодежный, улица Комарова, 7
Здание школы
Первый квартал 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Пушкина 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44,46, 48, 50, 52, 54;
улица Мира 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 41, 43, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 63, 65;

Ертіс көшесі 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23а, 25, 25а, 31, 33, 35, 39, 41, 43;
Восток кварталы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24;
Мира көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28;
Қаныш Сәтбаев көшесі 17, 18, 18а, 19, 20а, 21а, 26а, 28, 30, 32;
Абай көшесі 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 36, 38, 42, 44;
Строителей проезді 1а, 3а, 5а, 7а, 9а, 11а, 15а, 17а, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 25;
Уалиханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Дорожников көшесі 4, 6, 7а, 8а, 9а, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 22, 24;
Пушкин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
41.
Осакаров
697
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Целинная көшесі, 4а
Мектеп ғимараты
Целинная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 54;
Пацаева көшесі 1, 3, 5, 5а, 6, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Молодежная көшесі 3, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 41;
Осенняя көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Первомайская көшесі 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 57, 59, 61, 62;
Строительная көшесі 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
Садовая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65;
Сұңқар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Моторная көшесі 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Юбилейная көшесі 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Охотская көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11;
Дальний тұйық көшесі 4, 5, 6, 7, 13, 21, 23, 29;
Болашақ көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 33, 35, 37;
Гагарин көшесі 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33.

улица Иртышская 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23а, 25, 25а, 31, 33, 35, 39, 41, 43;
квартал Восток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24;
улица Мира 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Қаныш Сәтбаев 17, 18, 18а, 19, 20а, 21а, 26а, 28, 30, 32;
улица Абая 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 36, 38, 42, 44;
проезд Строителей 1а, 3а, 5а, 7а, 9а, 11а, 15а, 17а, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 25;
улица Валиханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Дорожников 4, 6, 7а, 8а, 9а, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 22, 24;
улица Пушкина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
41.
Осакаровский
697
Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Целинная, 4а
Здание школы
улица Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 54;
улица Пацаева 1, 3, 5, 5а, 6, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Молодежная 3, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 41;
улица Осенняя 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Первомайская 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 57, 59, 61, 62;
улица Строительная 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
улица Садовая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65;
улица Сұңқар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Моторная 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Юбилейная 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Охотская 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11;
переулок Дальний 4, 5, 6, 7, 13, 21, 23, 29;
улица Болашақ 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 33, 35, 37;
улица Гагарина 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33.