Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 43 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 557 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 733 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қыркүйекте № 5486 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 43 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5137 болып тіркелген, 2019 жылғы 26 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 4 (7644), 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 557 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2 тармақтар жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 264 180 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 022 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 206 158 мың теңге;
2) шығындар - 277 297 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
2. Молодежный кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 185 149 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменении в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 557 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2019-2021 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 18 сентября 2019 года № 733. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 сентября 2019 года № 5486. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 557 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5137, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 26 января 2019 года № 4 (7644), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года), следующие изменения:
пункты 1, 2 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 264 180 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 58 022 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 206 158 тысяч тенге;
2) затраты – 277 297 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2019-2021 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 185 149 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 865 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 158 284 мың теңге;
2) шығындар - 188 192 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 3 043 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 3 043 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 158 284 тысяч тенге;
2) затраты – 188 192 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 043 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 043 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;