Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 43 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 557 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 756 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 5541 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 43 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5137 болып тіркелген, 2019 жылғы 26 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 4 (7644), 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 557 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Молодежный кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 057 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 172 192 мың теңге;
2) шығындар - 202 100 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 3 043 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 3 043 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

О внесении изменении в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 557 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2019-2021 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 756. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 ноября 2019 года № 5541. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 557 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5137, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 26 января 2019 года № 4 (7644), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2019-2021 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 057 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 865 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 172 192 тысяч тенге;
2) затраты – 202 100 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 043 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 043 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

94 357
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
21 471
Облыстық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
16 645
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
56 241
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен:
21 471
оның ішінде
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
19 746
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 725
облыстық бюджеттен:
16 645
білім беру нысандарын жөндеуге және күтуге
16 645
аудандық бюджеттен:
56 241
Молодежный кентінің Аспандияров көшесінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
40 000
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
2 333
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
8 016
Білім беру нысандарын жөндеуге және күтуге
5 892

94 357
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
21 471
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
16 645
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
56 241
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета
21 471
в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
19 746
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 725
из областного бюджета:
16 645
на содержание и проведение ремонтов объектов образования
16 645
из районного бюджета:
56 241
на средний ремонт автомобильных дорог по улице Аспандиярова поселка Молодежный
40 000
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 333
На организацию водоснабжения населенных пунктов
8 016
На содержание и проведение ремонтов объектов образования
5 892