Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 43 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 557 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 766 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 5600 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 43 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5137 болып тіркелген, 2019 жылғы 26 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 4 (7644), 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 557 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 3, 4-тармақтар жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 264 180 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 022 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 206 158 мың теңге;
2) шығындар - 277 297 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
3. Пионер ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 11, 12, 13, 14 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 365 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 557 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2019-2021 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2019 года № 766. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 декабря 2019 года № 5600. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 557 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5137, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 26 января 2019 года № 4 (7644), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года), следующие изменения:
пункты 1, 3, 4 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 264 180 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 58 022 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 206 158 тысяч тенге;
2) затраты – 277 297 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Пионерского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 11, 12, 13, 14 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 365 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 194 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 19 171 мың теңге;
2) шығындар - 27 665 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 1 300 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 1 300 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 300 мың теңге.
4. Есіл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 15, 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 965 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 492 мың теңге;
2) шығындар - 25 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 3 632 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 3 632 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 632 мың теңге.".
5. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 11, 14, 15, 18 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
6. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Хасенов
Осакаров аудандық мәслихатының хатшысы К. Саккулаков
Осакаров аудандық
мәслихатының 2019
жылғы "19"
желтоқсандағы 59
сессиясының № 766
шешіміне 1-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
"29" желтоқсан 43
сессиясының № 557
шешіміне 1-қосымша
Осакаровка кентінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
1.КІРІСТЕР

поступлениям трансфертов – 19 171 тысяч тенге;
2) затраты – 27 665 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 300 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 300 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 300 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Есиль на 2019-2021 годы согласно приложениям 15, 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 965 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 473 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 492 тысяч тенге;
2) затраты – 25 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 632 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 632 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 632 тысяч тенге.".
5. Приложение 1, 4, 11, 14, 15, 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ж. Хасенов
Секретарь Осакаровского районного маслихата К. Саккулаков
Приложение 1 к решению
59 сессии Осакаровского
районного маслихата от
"19" декабря 2019 года №
766
Приложение 1 к решению
43 сессии Осакаровского
районного маслихата от
"29" декабря 2018 года №
557
Бюджет поселка Осакаровка на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
1.ДОХОДЫ

93 682
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
32 979
Облыстық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
50 000
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
10 703
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен
32 979
оның ішінде
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
31 500
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге

93 682
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
32 979
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
50 000
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
10 703
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета
32 979
в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31 500
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих