2020-2022 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 354 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 5678 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 545 150 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 541 830 мың теңге;
2) шығындар – 587 957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 42 807 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 807 мың теңге:
қарыздар түсімі – 41 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 657 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 408 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 639 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 558 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 633 424 мың теңге;
2) шығындар – 967 217 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 327 235 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 327 235 мың теңге:

О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 31 декабря 2019 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 января 2020 года № 5678. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 545 150 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 541 830 тысяч тенге;
2) затраты – 587 957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 42 807 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 807 тысяч тенге:
поступление займов – 41 150 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 657 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11.12.2020 № 408 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 639 982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 558 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 633 424 тысяч тенге;
2) затраты – 967 217 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 327 235 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 327 235 тысяч тенге:

қарыздар түсімі – 318 065 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 170 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 408 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 825 мың теңге;
2) шығындар – 66 371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 408 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарсақпай кентінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 421 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 218 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 123 558 мың теңге;
2) шығындар – 126 421 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 408 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

поступление займов – 318 065 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 170 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11.12.2020 № 408 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет поселка Актас на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 371 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 825 тысяч тенге;
2) затраты – 66 371 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11.12.2020 № 408 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет поселка Карсакпай на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 421 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 218 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 558 тысяч тенге;
2) затраты – 126 421 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11.12.2020 № 408 (вводится в действие с 01.01.2020).

Сарысу ауылдық округіне – 24 398 мың теңге;
Жанкелді ауылдық округіне – 61 066 мың теңге;
Терісаққан ауылдық округіне – 37 442 мың теңге;
Борсеңгір ауылдық округіне – 30 720 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округіне – 24 353 мың теңге.
17. 2020 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінен қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

Сарысуский сельский округ – 24 398 тысяч тенге;
Жанкельдинский сельский округ – 61 066 тысяч тенге;
Терсакканский сельский округ – 37 442 тысяч тенге;
Борсенгирский сельский округ – 30 720 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 24 353 тысяч тенге.
17. Установить на 2020 год гражданским служащим образования и культуры, работающим в сельской местности, финансируемым из бюджетов поселков, сельских округов, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

18. 2020 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 46 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 27.08.2020 № 385 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э. Ершуманова
Ұлытау аудандық маслихаттың хатшысы Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық мәслихатының

18. Установить в составе бюджетов поселков, сельских округов на 2020 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 46.
Сноска. Пункт 18 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27.08.2020 № 385 (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Э. Ершуманова
Секретарь маслихата Улытауского района Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению XL сессии
Улытауского районного