Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XХVI сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 26/226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 мамырдағы № 30/260 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 маусымда № 5382 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XХVI сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №26/226 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5134 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" №03 (10.728) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 18 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 648 237 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 655 528 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 667 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 573 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 971 496 мың теңге;
2) шығындар – 10 944 703 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 63311 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 106050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42739 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 63311 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 63311 мың теңге:
қарыздар түсімі – 106050 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 42739 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 267603 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XХVI сессии Шетского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 26/226 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 31 мая 2019 года № 30/260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июня 2019 года № 5382
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХVI сессии Шетского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 26/226 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5134, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 17 января 2019 года № 03 (10. 728), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 648 237 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 655 528 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 13 667 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7573 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7 971 469 тысяч тенге;
2) затраты - 10 944 703 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 6311 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 106050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 42739 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 63311 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63311 тысяч тенге:
поступление займов – 106050 тысяч теңге;
погашение займов – 42739 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 267603 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.