"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы №271 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 7 ақпандағы № 292 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 ақпанда № 6679 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 271 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6563 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 209 134 924,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 831 707,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 353 831,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 191 940 885,4 мың теңге;
2) шығындар – 206 359 303,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 816 009,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12 663 597,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 847 587,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 000 409,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 3 000 409,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 040 798,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 040 798,6 мың теңге.
4-тармақ жаңа мазмұндағы 23), 24), 25), 26), 27) тармақшаларымен толықтырылсын:
"23) Жалағаш ауданының мәдениет нысанын жылумен қамтамасыз ету;
24) қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру;
25) Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі орталық стадионға ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу;
26) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыру;
27) "Орда" бағдарламасы бойынша көпқабатты тұрғын үйлердің пәтерлерін сатып алу.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 9), 10), 11), 12), 13) тармақшаларымен толықтырылсын:

"О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года №271 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 7 февраля 2019 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 февраля 2019 года № 6679. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 271 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6563, опубликовано 27 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 209 134 924,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 831 707,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 353 831,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 191 940 885,4 тысяч тенге;
2) затраты – 206 359 303,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 816 009,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12 663 597,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 847 587,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 000 409,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 3 000 409,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 040 798,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 040 798,6 тысяч тенге.
пункт 4 дополнить подпунктами 23), 24), 25), 26), 27) нового содержания:
"23) обеспечение отопления объекта культуры Жалагашского района;
24) организацию общественных работ;
25) проведение текущего ремонта центрального стадиона в поселке Жосалы Кармакшинского района;
26) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
27) выкуп квартир в многоэтажных жилых домах по программе "Орда".";
пункт 6 дополнить подпунктами 9), 10), 11), 12), 13) нового содержания:

"9) газ тасымалдау жүйесін дамыту;
10) абаттандыру;
11) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту;
12) тұрмыстық қатты қалдықтар полигонының құрылысы;
13) Жалағаш ауданы Жалагаш кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысы.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте:
2 287 186 мың теңге – "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімінің 2018 жылдан 2020 жылға ауысуына;
1 144 090 мың теңге - "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелердің азаюына байланысты;
8 317 мың теңге – "Қызылорда облысы цифрлық технологиялар басқармасы" мемлекеттік мекемесін құрудың кейбір мәселелері туралы"
2018 жылғы 1 тамыздағы Қызылорда облысы әкімдігінің №1187 қаулысына сәйкес мемлекеттік органдары құрылымының өзгеруіне байланысты;
193 454 мың теңге – "Облыстық коммуналдық заңды тұлғалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысының әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №1301 қаулысына сәйкес аудандық музейлерді "Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қызылорда облыстық тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қосу жолымен қайта ұйымдастыруға байланысты аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттерінен трансферттердің түсімдері көзделсін.";
Аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттерінен аталған трансферттер сомаларының облыстық бюджетке түсімі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
жаңа мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2019 жылға арналған белгіленген борыш лимиті шегінде мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыруға ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін бағалы қағаздар шығару арқылы облыстың жергілікті атқарушы органымен қарыз алуы мақұлдансын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"9) развитие газотранспортной системы;
10) благоустройство;
11) увеличение уставного капитала юридических лиц;
12) строительство полигона твердо-бытовых отходов;
13) строительство административного здания в кенте Жалагаш Жалагашского района.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Предусмотреть в областном бюджете на 2019 год поступления трансфертов из бюджетов районов и города Кызылорды в связи с:
переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год в соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социального обеспечения" - 2 287 186 тысяч тенге;
уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения" - 1 144 090 тысяч тенге;
изменением структуры государственных органов в соотвествии с постановлением акимата Кызылординской области от 1 августа 2018 года №1187 "О некоторых вопросах создания государственного учреждения "Управление цифровых технологий Кызылординской области" - 8 317 тысяч тенге;
реорганизацией районных музеев путем их присоединения в коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский областной историко-краеведческий музей" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области от 28 декабря 2018 года №1301 "О некоторых вопросах областных коммунальных юридических лиц" - 193 454 тысяч тенге.";
Поступления в областной бюджет указанных сумм трансфертов из бюджетов районов и города Кызылорда определяются на основании постановления акимата области.
дополнить пунктом 10-1 нового содержания:
"10-1. Одобрить заимствование местным исполнительным органом области в виде выпуска ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ в пределах установленного лимита долга на 2019 год.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
27-сессиясының төрағасы
Ш. Әбдікәрімов
Қызылорда облыстық мәслихатының
хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы "07" ақпандағы 27-сессиясының №292 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы "12" желтоқсандағы 25-сессиясының №271 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 27 сессии Кызылординского
областного маслихата
Ш. Абдикаримов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение к решению 27 сессии Кызылординского областного маслихата от "07" февраля 2019 года №292
Приложение 1 к решению 25 сессии Кызылординского областного маслихата от "12" декабря 2018 года №271
Областной бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5 740 702,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 917,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
778 097,7
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
596 725,0
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
596 725,0
04
Бiлiм беру
26 996 735,6
120
Облыс әкімінің аппараты
32 751,0
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
32 751,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
615 628,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
121 289,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
469 600,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
24 739,0
261
Облыстың білім басқармасы
20 272 265,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
184 254,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 143 897,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 987,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 985,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
876 064,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
426 496,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
300 149,0
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
17 091,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 260 115,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 641 141,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 542 800,0
029
Әдістемелік жұмыс
133 023,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
699 303,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
117 044,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 740 702,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 917,0
006
Капитальные расходы государственного органа
778 097,7
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
596 725,0
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
596 725,0
04
Образование
26 996 735,6
120
Аппарат акима области
32 751,0
019
Обучение участников избирательного процесса
32 751,0
253
Управление здравоохранения области
615 628,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
121 289,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
469 600,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
24 739,0
261
Управление образования области
20 272 265,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
184 254,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 143 897,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
11 987,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
13 985,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
876 064,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
426 496,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
300 149,0
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
17 091,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 260 115,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
2 641 141,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 542 800,0
029
Методическая работа
133 023,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
699 303,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
117 044,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника

418 950,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
25 719,0
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 719 724,0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 897 819,0
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 738,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 743 966,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 542 144,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
3 156 163,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
385 981,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 533 947,6
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
147 275,2
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 030 924,1
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
328 390,0
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
27 358,3
05
Денсаулық сақтау
10 901 527,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 143 221,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
186 647,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
172 179,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
176 863,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
49 307,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
24 856,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 717 106,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары

418 950,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 719,0
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
4 719 724,0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1 897 819,0
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
98 738,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 743 966,0
285
Управление физической культуры и спорта области
3 542 144,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
3 156 163,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
385 981,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 533 947,6
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
147 275,2
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 030 924,1
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
328 390,0
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
27 358,3
05
Здравоохранение
10 901 527,1
253
Управление здравоохранения области
6 143 221,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
186 647,0
006
Услуги по охране материнства и детства
172 179,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
176 863,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
49 307,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 856,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 717 106,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения

35 133,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 952 060,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
401 885,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
268 164,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
150,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 758 306,1
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 758 306,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 957 848,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 645 852,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 375,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
299 310,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
937 320,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 565,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
854 121,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
464 538,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
369 592,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
270 226,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 499,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

35 133,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 952 060,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
401 885,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
268 164,0
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
150,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 758 306,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 758 306,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 957 848,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 645 852,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
111 375,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
299 310,0
003
Социальная поддержка инвалидов
937 320,0
007
Капитальные расходы государственного органа
5 565,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
854 121,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
464 538,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
369 592,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
270 226,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 499,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

1 839 044,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420 386,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
8 495,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 000 717,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 180,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 049,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 188,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
931 722,0
261
Облыстың білім басқармасы
218 817,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
160 376,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
58 441,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 082,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 082,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 240,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 240,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
61 744,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
61 744,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 581 457,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 173 605,5
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 403,0
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 839 044,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
420 386,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 495,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
1 000 717,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
87 049,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 188,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
931 722,0
261
Управление образования области
218 817,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
160 376,0
037
Социальная реабилитация
58 441,0
263
Управление внутренней политики области
28 113,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 082,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 082,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 240,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 240,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
61 744,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
61 744,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 581 457,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 173 605,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
114 403,0
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения

1 347,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
434 612,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
114 685,8
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 321,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 040,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
36 733,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 728 836,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 161,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
442 355,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
435 857,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 114,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
116 284,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 894 490,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
91 034,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 200,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
524 973,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 734,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
397,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 804 235,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 934 500,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
108 457,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 361 300,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
15 233,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 576 683,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау

1 347,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
434 612,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
114 685,8
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 321,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 040,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
36 733,0
255
Управление сельского хозяйства области
12 728 836,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
131 161,0
002
Поддержка семеноводства
442 355,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
435 857,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 114,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
116 284,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 894 490,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
91 034,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
4 200,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
524 973,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 734,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
397,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 804 235,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 934 500,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
108 457,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 361 300,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
15 233,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 576 683,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов

18 762,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
184 957,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
28 574,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 536,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
247 492,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 817,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 310,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
205 365,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
57 638,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 638,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 997 385,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 924 175,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 466,1
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 820 112,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
986 597,5
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
73 210,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 210,0
12
Көлiк және коммуникация
14 317 069,9
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
14 317 069,9
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 747,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
5 851 208,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
153 143,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
177 230,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
459 456,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

18 762,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
184 957,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
28 574,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20 536,0
719
Управление ветеринарии области
247 492,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
38 817,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 310,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
205 365,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
57 638,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
57 638,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 997 385,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 924 175,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
112 466,1
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
5 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 820 112,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
986 597,5
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
73 210,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
73 210,0
12
Транспорт и коммуникации
14 317 069,9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
14 317 069,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
62 747,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
5 851 208,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
153 143,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
177 230,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
459 456,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов

1 297 362,5
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
3 142 934,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
510 642,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 662 347,4
13
Басқалар
8 083 277,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
747 375,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
747 375,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
134 522,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
134 522,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 055 251,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
185 675,0
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 869 576,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
276 526,3
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
276 526,3
261
Облыстың білім басқармасы
729 533,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
729 533,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
66 151,2
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
66 151,2
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
103 767,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 767,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
668 380,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
668 380,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
151 458,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
151 458,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
42 720,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

1 297 362,5
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного занчения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 142 934,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
510 642,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 662 347,4
13
Прочие
8 083 277,3
253
Управление здравоохранения области
747 375,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
747 375,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
134 522,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
134 522,0
257
Управление финансов области
4 055 251,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
185 675,0
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного занчения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 869 576,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
276 526,3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
276 526,3
261
Управление образования области
729 533,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
729 533,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
66 151,2
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
66 151,2
280
Управление индустриально-инновационного развития области
103 767,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
103 767,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
668 380,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
668 380,0
285
Управление физической культуры и спорта области
151 458,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
151 458,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
42 720,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"