2019 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 1 сәуірдегі № 1358 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 6759 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 408 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 17583 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2019 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдері бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2019 год
Постановление акимата Кызылординской области от 1 апреля 2019 года № 1358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 апреля 2019 года № 6759. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 октября 2018 года № 408 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 17583) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2019 год.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев

Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы "1" сәуірдегі №1358 қаулысымен бекітілген
2019 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдері
Тауарлы балық өсіру өнімінің түрлері
субсидия көлемдері
тонна
мың теңге
1
Тұқы тұқымдас балықтар және олардың будандары
10,0
4200,0

Утверждены постановлением акимата Кызылординской области от "1" апреля 2019 года №1358
Объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2019 год
Виды продукции товарного рыбоводства
объемы субсидии
тонна
тысячи тенге
1.
Карповые виды рыб и их гибриды
10,0
4200,0