Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 литрге (килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 7 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 шілдеде № 6842 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 14 тамыздағы № 86 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 14.08.2020 № 86 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 13717 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 литрге (килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 17 тамыздағы № 1204 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6407 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 27 тамызында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Б. Намаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Ысқақов

Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук)
Постановление акимата Кызылординской области от 10 июля 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 июля 2019 года № 6842. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 14 августа 2020 года № 86
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 14.08.2020 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13717) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов средств защиты растений и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 17 августа 2018 года № 1204 "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6407, опубликовано 27августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Намаева Б.Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Искаков

Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы "10" шілдедегі №7 қаулысымен бекітілген
Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 литрге (килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялар нормалары
р/с
Субсидияланатын гербицидтердіңтүрі
Гербицидтегі белсенді заттардың құрамы
Өлшем бірлігі
Гербицидтердің 1 литріне (килограмына, грамына, данаға) арналған субсидиялар нормасы, теңге (50%)
1.
ГЕРБИТОКС, с.е.к.
Диметиламинді,калийлі жәненатрийлі тұздар түріндегі МЦПА қышқылы
500 г/л
литр

Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "10" июля 2019 года № 7
Перечень субсидируемых видов средств защиты растений и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук)
п/п
Виды субсидируемых гербицидов
Состав действующих веществ в гербициде
Единица измерения
Нормы субсидий на1 литр (килограмм, грамм, штук) гербицидов, тенге (50%)
1.
ГЕРБИТОКС, в.р.к.
МЦПА кислота, 500 г/л в виде диметиламинной, калиевой и натриевой
солей
литр