"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 271 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы"
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 тамыздағы № 338 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 тамызда № 6896 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 271 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6563 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 249 861 438,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 205 557,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 548 857,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 226 092 023,4 мың теңге;
2) шығындар – 246 304 876,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 788 187,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 13 744 752,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 956 564,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 650 196,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 3 650 196,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 881 821,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 881 821,6 мың теңге.

"О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 271 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 19 августа 2019 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 августа 2019 года № 6896. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 271 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6563, опубликовано 27 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 249 861 438,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 205 557,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 548 857,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 226 092 023,4 тысяч тенге;
2) затраты – 246 304 876,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 788 187,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 13 744 752,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 956 564,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 650 196,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 3 650 196,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 881 821,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 881 821,6 тысяч тенге.

жаңа мазмұндағы 10-3 тармақпен толықтырылсын:
"10-3. Қызылорда қаласы бюджетіне 2019 жылы облыстық бюджеттен облыстың энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық басқармасына берілген кейбір нысаналы даму трансферттерді алып тастап, сол қаржыларды қаланың өз бюджет есебінен жабу.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 35-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов

дополнить пунктом 10-3 нового содержания:
"10-3. Исключить предусмотренные в областном бюджете на 2019 год некоторые целевые трансферты на развитие бюджету города Кызылорды выделенные управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области с последующим выделением средств на их покрытие из городского бюджета.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 35 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов

025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 754 412,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 542 800,0
029
Әдістемелік жұмыс
141 353,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау"
1 704 016,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
117 044,0
057
Жоғары, жоғары оқу орынан кейнгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
111 420,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
28 057,0
078
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 135 231,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 253 901,8
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 910 309,8
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
3 453 135,8
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
457 174,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 342 984,5
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
147 275,2
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 067 319,3
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
128 390,0
05
Денсаулық сақтау
11 282 402,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 535 598,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
201 829,7
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
181 454,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
203 448,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
49 307,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
24 856,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
2 754 412,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 542 800,0
029
Методическая работа
141 353,0
052
052 Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 704 016,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
117 044,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
111 420,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28 057,0
078
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
7 135 231,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 253 901,8
285
Управление физической культуры и спорта области
3 910 309,8
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
3 453 135,8
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
457 174,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 342 984,5
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
147 275,2
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 067 319,3
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
128 390,0
05
Здравоохранение
11 282 402,5
253
Управление здравоохранения области
6 535 598,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
201 829,7
006
Услуги по охране материнства и детства
181 454,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
203 448,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
49 307,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 856,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

1 796 889,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
37 331,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 111 781,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
384 788,4
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
384 908,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
135,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 746 804,4
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 746 804,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23 309 571,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
22 974 450,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 035,2
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
319 247,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
894 985,9
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 565,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
910 248,1
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
513 659,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
402 565,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
270 632,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
3 499,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"

1 796 889,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
37 331,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 111 781,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
384 788,4
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
384 908,0
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
135,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 746 804,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 746 804,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23 309 571,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
22 974 450,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
122 035,2
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
319 247,0
003
Социальная поддержка инвалидов
894 985,9
007
Капитальные расходы государственного органа
5 565,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
910 248,1
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
513 659,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
402 565,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
270 632,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 499,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

4 250 162,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420 102,8
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
8 495,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 506 425,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 180,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 049,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 914,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 213 160,8
261
Облыстың білім басқармасы
234 249,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
171 528,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
62 721,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 082,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 082,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 240,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 240,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
69 436,4
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
69 436,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
24 313 797,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 411 514,2
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
148 519,2
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

4 250 162,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
420 102,8
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 495,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
13 506 425,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
87 049,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 914,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 213 160,8
261
Управление образования области
234 249,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
171 528,0
037
Социальная реабилитация
62 721,0
263
Управление внутренней политики области
28 113,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 082,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 082,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 240,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 240,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
69 436,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
69 436,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
24 313 797,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 411 514,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
148 519,2
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения

1 920 745,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 448 566,1
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
3 605 687,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
501 811,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
202 747,5
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
583 437,9
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 902 283,2
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 829 075,7
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
1 799 543,5
033
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
785 839,0
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 773 912,0
097
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 713 913,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
12 305 498,1
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
1 088 183,7
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
226 961,7
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
782 211,0
010
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
72 948,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 063,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
2 388 283,2
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 440,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
280 777,0
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
675 100,0
008
Театр және музыка өнерін қолдау
757 507,0
009
Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
210 903,0
010
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
273 357,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
76 895,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 304,0
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы

1 920 745,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 448 566,1
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
3 605 687,0
038
Развитие коммунального хозяйства
501 811,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
202 747,5
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
583 437,9
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 902 283,2
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 829 075,7
030
Развитие коммунального хозяйства
1 799 543,5
033
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
785 839,0
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 773 912,0
097
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
1 713 913,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
12 305 498,1
263
Управление внутренней политики области
1 088 183,7
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
226 961,7
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
782 211,0
010
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
72 948,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 063,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
2 388 283,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
77 440,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
280 777,0
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
675 100,0
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
757 507,0
009
Обеспечение функционирования областных библиотек
210 903,0
010
Обеспечение сохранности архивного фонда
273 357,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 895,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
36 304,0
283
Управление по вопросам молодежной политики области

2 100,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 804 235,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 358 800,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
108 457,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 684 200,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
15 233,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 576 683,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 762,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
184 957,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау"
28 574,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 536,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
235 773,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 546,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 100,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
191 127,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
74 691,1
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 691,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
3 561 193,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 479 690,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 725,9
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

2 100,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 804 235,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 358 800,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
108 457,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 684 200,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
15 233,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 576 683,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 762,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
184 957,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
28 574,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20 536,0
719
Управление ветеринарии области
235 773,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
42 546,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 100,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
191 127,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
74 691,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
74 691,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
3 561 193,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 479 690,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
130 725,9
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов

5 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 820 112,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 098 852,8
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
425 000,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
81 502,5
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 502,5
12
Көлiк және коммуникация
12 035 350,9
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 035 350,9
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 722,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 317 046,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
153 143,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
177 230,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
480 620,1
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 297 362,5
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
3 142 934,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
510 642,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 874 651,0
13
Басқалар
21 429 080,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
784 138,0
058
058 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
36 763,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
747 375,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
391 657,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
391 657,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
134 522,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
134 522,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
13 325 224,8
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
311 468,8
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 820 112,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 098 852,8
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в г.Арысь Туркестанской области
425 000,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
81 502,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
81 502,5
12
Транспорт и коммуникации
12 035 350,9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 035 350,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
81 722,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
3 317 046,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
153 143,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
177 230,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
480 620,1
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 297 362,5
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного занчения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 142 934,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
510 642,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 874 651,0
13
Прочие
21 429 080,7
253
Управление здравоохранения области
784 138,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36 763,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
747 375,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
391 657,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
391 657,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
134 522,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
134 522,0
257
Управление финансов области
13 325 224,8
012
Резерв местного исполнительного органа области
311 468,8
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

12 672 493,0
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
341 263,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
356 524,4
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
356 524,4
261
Облыстың білім басқармасы
2 120 144,0
076
076 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
765 436,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
429 675,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
925 033,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
697 507,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
584 603,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
112 904,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
237 236,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101 166,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
136 070,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 027 262,7
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
233 946,7
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
90 696,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

12 672 493,0
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
341 263,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
356 524,4
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
356 524,4
261
Управление образования области
2 120 144,0
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
765 436,0
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
429 675,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
925 033,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
697 507,0
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
584 603,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
112 904,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
237 236,0
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
101 166,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
136 070,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 027 262,7
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
233 946,7
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
90 696,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

702 620,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
111 192,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 192,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
151 458,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
151 458,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
771 599,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
44 720,8
077
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
610 670,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
116 209,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 242 701,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
950 619,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
56 082,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
169 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
36 000,0
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
743
Облыстың цифрлық технологиялар басқармасы
77 914,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
77 914,0
14
Борышқа қызмет көрсету
24 489,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
24 489,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
16 517,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7 972,0
15
Трансферттер
69 998 736,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
69 998 736,6
007
Субвенциялар
64 102 962,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
113 675,5
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
5 029,1
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

702 620,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
111 192,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
111 192,0
285
Управление физической культуры и спорта области
151 458,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
151 458,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
771 599,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
44 720,8
077
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
610 670,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
116 209,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 242 701,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
10 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
950 619,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
56 082,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
169 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
36 000,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
21 000,0
743
Управление цифровых технологий области
77 914,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
77 914,0
14
Обслуживание долга
24 489,0
257
Управление финансов области
24 489,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
16 517,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7 972,0
15
Трансферты
69 998 736,6
257
Управление финансов области
69 998 736,6
007
Субвенции
64 102 962,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
113 675,5
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
5 029,1
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательств