"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы №271 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы"
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 353 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қазанда № 6940 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 271 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6563 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 250 581 796,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 681 824,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 640 876,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 351,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 226 225 743,4 мың теңге;
2) шығындар – 247 004 034,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 789 311,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 13 744 752,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 955 440,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 671 396,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 3 671 396,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 882 945,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 882 945,5 мың теңге.
4-тармақта:
23) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"23) мәдениет нысандарын жылумен қамтамасыз ету.";
жаңа мазмұндағы 36) тармақшамен толықтырылсын:
"36) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 312 435,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 271 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 16 октября 2019 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 октября 2019 года № 6940. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 271 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6563, опубликовано 27 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 250 581 796,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 681 824,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 640 876,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 351,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 226 225 743,4 тысяч тенге;
2) затраты – 247 004 034,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 789 311,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 13 744 752,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 955 440,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 671 396,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 3 671 396,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 882 945,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 882 945,5 тысяч тенге.
в пункте 4:
подпункт 23) изложить в новой редакции:
"23) обеспечение отопления объектов культуры.";
дополнить подпунктом 36) нового содержания:
"36) выплату государственной адресной социальной помощи.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2019 год в сумме 312 435,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезекті 37-сессиясының төрағасы
Т. Әлімқұлов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Қ. Бисенов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы "16" қазандағы 37-сессиясының № 353 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы "12" желтоқсандағы 25-сессиясының № 271 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 37 сессии
Кызылординского областного маслихата
Т. Алимкулов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
К. Бисенов
Приложение к решению 37 сессии Кызылординского областного маслихата от "16" октября 2019 года № 353
Приложение 1 к решению 25 сессии Кызылординского областного маслихата от "12" декабря 2018 года № 271
Областной бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

1 542 800,0
029
Әдістемелік жұмыс
135 598,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау"
1 704 016,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
250 764,0
057
Жоғары, жоғары оқу орынан кейнгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
111 420,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
36 605,8
078
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 135 231,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 589 365,1
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 910 309,8
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
3 453 135,8
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
457 174,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 347 984,5
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
152 275,2
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 067 319,3
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
128 390,0
05
Денсаулық сақтау
11 382 402,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 535 598,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
201 829,7
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
181 454,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
203 448,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
49 307,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
24 856,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 796 889,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
37 331,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 111 781,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі

1 542 800,0
029
Методическая работа
135 598,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 704 016,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
250 764,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
111 420,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36 605,8
078
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
7 135 231,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 589 365,1
285
Управление физической культуры и спорта области
3 910 309,8
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
3 453 135,8
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
457 174,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 347 984,5
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
152 275,2
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 067 319,3
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
128 390,0
05
Здравоохранение
11 382 402,5
253
Управление здравоохранения области
6 535 598,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
201 829,7
006
Услуги по охране материнства и детства
181 454,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
203 448,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
49 307,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 856,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 796 889,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
37 331,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 111 781,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами

384 788,4
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
384 908,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
135,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 846 804,4
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 846 804,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23 751 143,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
23 415 597,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 035,2
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
319 247,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
894 985,9
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 565,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
910 248,1
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
513 659,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
402 565,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
264 936,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
3 499,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
3 920 149,2
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

384 788,4
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
384 908,0
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
135,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 846 804,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 846 804,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23 751 143,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
23 415 597,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
122 035,2
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
319 247,0
003
Социальная поддержка инвалидов
894 985,9
007
Капитальные расходы государственного органа
5 565,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
910 248,1
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
513 659,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
402 565,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
264 936,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 499,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 920 149,2
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

420 102,8
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
8 495,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 283 281,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 180,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 049,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 914,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 213 160,8
261
Облыстың білім басқармасы
234 674,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
171 528,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
63 146,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 082,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 082,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 240,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 240,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
69 436,4
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
69 436,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 882 596,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 980 312,8
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
152 899,1
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 917 877,4
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 433 676,1
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

420 102,8
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 495,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
14 283 281,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
87 049,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 914,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 213 160,8
261
Управление образования области
234 674,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
171 528,0
037
Социальная реабилитация
63 146,0
263
Управление внутренней политики области
28 113,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 082,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 082,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 240,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 240,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
69 436,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
69 436,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 882 596,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 980 312,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
152 899,1
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 917 877,4
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 433 676,1
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

2 563 726,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 330,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
12 961,2
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
34 199,5
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
308 513,8
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
973 742,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
1 347,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
378 746,8
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
41 849,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
42 267,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 321,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
488 516,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
146 932,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 542 580,7
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 854,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
125 179,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 367,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
344 210,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 114,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
116 284,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 361 823,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
91 034,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 200,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
524 973,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
11 933,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 030,7
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 846 769,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

2 563 726,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
102 330,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
12 961,2
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
34 199,5
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
308 513,8
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
973 742,0
006
Охрана животного мира
1 347,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
378 746,8
013
Капитальные расходы государственного органа
41 849,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
42 267,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 321,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
488 516,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
146 932,0
255
Управление сельского хозяйства области
12 542 580,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
149 854,0
002
Поддержка семеноводства
125 179,0
003
Капитальные расходы государственного органа
12 367,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
344 210,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 114,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
116 284,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 361 823,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
91 034,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
4 200,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
524 973,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
11 933,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 030,7
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 846 769,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

2 452 673,3
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
91 388,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 684 200,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
15 233,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 576 683,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 762,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
24 841,7
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау"
69 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 029,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
232 520,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 546,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 908,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
188 066,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
74 691,1
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 691,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
3 261 658,9
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 180 156,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 191,6
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 820 112,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 098 852,8

2 452 673,3
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
91 388,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 684 200,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
15 233,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 576 683,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 762,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
24 841,7
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
69 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
17 029,0
719
Управление ветеринарии области
232 520,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
42 546,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 908,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
188 066,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
74 691,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
74 691,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
3 261 658,9
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 180 156,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
131 191,6
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
5 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 820 112,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 098 852,8

129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
125 000,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
81 502,5
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 502,5
12
Көлiк және коммуникация
11 960 841,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 960 841,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 722,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 172 399,3
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
187 434,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
177 230,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
558 231,1
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 297 362,5
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
3 141 323,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
510 642,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 830 496,9
13
Басқалар
21 441 031,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
784 138,0
058
058 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
36 763,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
747 375,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
342 598,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
342 598,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
134 522,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
134 522,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
13 326 191,7
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
312 435,7
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 672 493,0
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в г.Арысь Туркестанской области
125 000,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
81 502,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
81 502,5
12
Транспорт и коммуникации
11 960 841,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 960 841,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
85 722,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
3 172 399,3
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
187 434,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
177 230,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
558 231,1
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 297 362,5
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного занчения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 141 323,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
510 642,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 830 496,9
13
Прочие
21 441 031,2
253
Управление здравоохранения области
784 138,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36 763,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
747 375,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
342 598,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
342 598,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
134 522,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
134 522,0
257
Управление финансов области
13 326 191,7
012
Резерв местного исполнительного органа области
312 435,7
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12 672 493,0
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

341 263,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
392 800,3
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
392 800,3
261
Облыстың білім басқармасы
2 029 362,6
076
076 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
719 537,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
384 792,6
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
925 033,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
732 443,8
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
619 539,8
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
112 904,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
290 113,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
154 043,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
136 070,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 055 938,7
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
261 622,7
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 000,0
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
90 696,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
702 620,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы

341 263,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
392 800,3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
392 800,3
261
Управление образования области
2 029 362,6
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
719 537,0
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
384 792,6
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
925 033,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
732 443,8
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
619 539,8
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
112 904,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
290 113,0
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
154 043,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
136 070,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 055 938,7
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
261 622,7
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы развития регионов до 2020 года
1 000,0
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
90 696,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
702 620,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области

111 192,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 192,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
151 458,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
151 458,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
771 599,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
44 720,8
077
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
610 670,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
116 209,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 240 759,3
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
950 619,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
54 140,3
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
169 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
36 000,0
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
743
Облыстың цифрлық технологиялар басқармасы
77 914,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
77 914,0
14
Борышқа қызмет көрсету
24 709,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
24 709,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
16 517,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
8 192,0
15
Трансферттер
69 998 896,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
69 998 896,6
007
Субвенциялар
64 102 962,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
113 675,5
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
5 189,1
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

111 192,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
111 192,0
285
Управление физической культуры и спорта области
151 458,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
151 458,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
771 599,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
44 720,8
077
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
610 670,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
116 209,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 240 759,3
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
10 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
950 619,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
54 140,3
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
169 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
36 000,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
21 000,0
743
Управление цифровых технологий области
77 914,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
77 914,0
14
Обслуживание долга
24 709,0
257
Управление финансов области
24 709,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
16 517,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
8 192,0
15
Трансферты
69 998 896,6
257
Управление финансов области
69 998 896,6
007
Субвенции
64 102 962,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
113 675,5
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
5 189,1
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательств