"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 271 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 398 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 7048 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 271 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6563 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 256 203 402,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 696 174,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 361 049,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 039,6 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 233 110 138,4 мың теңге;
2) шығындар – 252 532 124,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 189 311,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 14 144 752,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 955 440,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 764 912,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 3 764 912,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 282 945,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 282 945,5 мың теңге;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 271 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 25 декабря 2019 года № 398. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 декабря 2019 года № 7048. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 271 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6563, опубликовано 27 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 256 203 402,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 696 174,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 361 049,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 039,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 233 110 138,4 тысяч тенге;
2) затраты – 252 532 124,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 189 311,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 14 144 752,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 955 440,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 764 912,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 3 764 912,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 282 945,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 282 945,5 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1 704 016,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205 335,0
057
Жоғары, жоғары оқу орынан кейнгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
111 420,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
35 852,8
078
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 972 579,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 570 196,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 946 512,8
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
3 489 338,8
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
457 174,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 230 130,1
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
152 275,2
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 949 464,9
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
128 390,0
05
Денсаулық сақтау
11 208 007,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 534 970,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
194 303,7
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
181 454,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
203 448,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
182 078,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
55 328,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
24 856,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 711 953,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 231,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 090 685,3
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
368 610,4
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету

1 704 016,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
205 335,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
111 420,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35 852,8
078
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
6 972 579,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 570 196,3
285
Управление физической культуры и спорта области
3 946 512,8
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
3 489 338,8
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
457 174,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 230 130,1
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
152 275,2
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 949 464,9
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
128 390,0
05
Здравоохранение
11 208 007,9
253
Управление здравоохранения области
6 534 970,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
194 303,7
006
Услуги по охране материнства и детства
181 454,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
203 448,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
182 078,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
55 328,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 856,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 711 953,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
36 231,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 090 685,3
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
368 610,4
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей

486 023,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 673 037,5
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 673 037,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
27 100 817,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
26 762 401,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 345,2
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
319 247,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
865 145,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 968,8
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
897 704,1
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
513 659,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
400 365,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
233 322,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
1 542,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
3 920 139,2
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
315 486,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
6 710,8
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

486 023,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 673 037,5
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 673 037,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
27 100 817,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
26 762 401,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
122 345,2
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
319 247,0
003
Социальная поддержка инвалидов
865 145,6
007
Капитальные расходы государственного органа
4 968,8
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
897 704,1
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
513 659,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
400 365,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
233 322,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 542,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 920 139,2
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
315 486,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 710,8
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи

17 910 785,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 180,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 662,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 863,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 116 750,7
261
Облыстың білім басқармасы
238 779,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
175 088,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
63 691,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 112,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 112,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 074,2
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 074,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
802,2
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
802,2
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
68 649,1
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
68 649,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 849 813,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 590 584,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
152 899,1
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 499 194,4
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 517 507,1
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
3 214 339,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
447 849,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

17 910 785,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
87 662,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 863,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 116 750,7
261
Управление образования области
238 779,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
175 088,0
037
Социальная реабилитация
63 691,0
263
Управление внутренней политики области
28 112,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 112,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 074,2
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 074,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
802,2
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
802,2
295
Управление по контролю в сфере труда области
68 649,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
68 649,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 849 813,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 590 584,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
152 899,1
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 499 194,4
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 517 507,1
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
3 214 339,0
038
Развитие коммунального хозяйства
447 849,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

103 297,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
12 563,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
32 782,1
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
293 088,1
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
952 010,2
006
Жануарлар дүниесін қорғау
1 315,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
368 515,6
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
42 209,4
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 321,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
443 531,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
36 733,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 617 583,1
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 600,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
125 179,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 367,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
334 210,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 925,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
116 284,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 371 823,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
91 033,6
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 200,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
100 000,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
506 529,5
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
7 522,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 030,7
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 846 769,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 452 525,8
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау

103 297,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
12 563,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
32 782,1
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
293 088,1
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
952 010,2
006
Охрана животного мира
1 315,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
368 515,6
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
42 209,4
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 321,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
443 531,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
36 733,0
255
Управление сельского хозяйства области
12 617 583,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
149 600,0
002
Поддержка семеноводства
125 179,0
003
Капитальные расходы государственного органа
12 367,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
334 210,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 925,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
116 284,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 371 823,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
91 033,6
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
4 200,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
100 000,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
506 529,5
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
7 522,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 030,7
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 846 769,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 452 525,8
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса

91 388,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 684 200,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
15 233,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 576 683,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 710,3
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
24 841,2
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау"
67 500,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 029,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
211 857,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 006,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 908,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
166 943,4
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
74 571,1
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 571,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
3 175 803,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 095 171,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 285,2
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 795 198,5
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 096 487,9
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
67 200,0

91 388,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 684 200,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
15 233,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 576 683,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 710,3
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
24 841,2
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
67 500,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
17 029,0
719
Управление ветеринарии области
211 857,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
43 006,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 908,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
166 943,4
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
74 571,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
74 571,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
3 175 803,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 095 171,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
131 285,2
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
5 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 795 198,5
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 096 487,9
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в г.Арысь Туркестанской области
67 200,0

724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
80 631,4
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 631,4
12
Көлiк және коммуникация
11 762 507,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 762 507,5
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 702,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 934 368,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
187 485,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
142 295,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
542 676,1
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 297 115,5
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
3 107 309,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
429 618,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 824 938,6
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
209 000,0
13
Басқалар
21 330 560,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
622 069,1
058
058 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
36 677,1
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
585 392,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
342 598,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
342 598,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
134 522,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
134 522,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
13 136 997,6
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
69 986,7
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 725 747,9
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
341 263,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
80 631,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
80 631,4
12
Транспорт и коммуникации
11 762 507,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 762 507,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
87 702,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 934 368,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
187 485,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
142 295,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
542 676,1
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 297 115,5
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного занчения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 107 309,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
429 618,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 824 938,6
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
209 000,0
13
Прочие
21 330 560,7
253
Управление здравоохранения области
622 069,1
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36 677,1
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
585 392,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
342 598,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
342 598,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
134 522,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
134 522,0
257
Управление финансов области
13 136 997,6
012
Резерв местного исполнительного органа области
69 986,7
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12 725 747,9
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
341 263,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области

352 214,3
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
352 214,3
261
Облыстың білім басқармасы
2 028 605,6
076
076 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
718 780,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
384 792,6
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
925 033,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
728 419,7
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
615 515,7
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
112 904,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
289 056,8
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152 986,8
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
136 070,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 053 533,5
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
261 804,7
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 000,0
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
88 108,8
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
702 620,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
109 923,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

352 214,3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
352 214,3
261
Управление образования области
2 028 605,6
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
718 780,0
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
384 792,6
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
925 033,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
728 419,7
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
615 515,7
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
112 904,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
289 056,8
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 986,8
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
136 070,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 053 533,5
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
261 804,7
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы развития регионов до 2020 года
1 000,0
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
88 108,8
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
702 620,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
109 923,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности

109 923,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
151 458,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
151 458,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 085 270,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
344 720,8
077
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
624 341,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
116 209,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 217 978,3
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
950 619,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
49 359,3
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
169 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
18 000,0
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
743
Облыстың цифрлық технологиялар басқармасы
77 914,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
77 914,0
14
Борышқа қызмет көрсету
24 709,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
24 709,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
16 517,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
8 192,0
15
Трансферттер
69 999 718,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
69 999 718,4
007
Субвенциялар
64 102 962,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
114 497,3
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
5 189,1
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 923 711,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

109 923,0
285
Управление физической культуры и спорта области
151 458,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
151 458,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 085 270,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
344 720,8
077
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
624 341,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
116 209,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 217 978,3
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
10 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
950 619,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
49 359,3
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
169 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
18 000,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
21 000,0
743
Управление цифровых технологий области
77 914,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
77 914,0
14
Обслуживание долга
24 709,0
257
Управление финансов области
24 709,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
16 517,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
8 192,0
15
Трансферты
69 999 718,4
257
Управление финансов области
69 999 718,4
007
Субвенции
64 102 962,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
114 497,3
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
5 189,1
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательств
4 923 711,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства