2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерiн бекiту туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 1 ақпандағы № 12600 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 ақпанда № 6670 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 1 февраля 2019 года № 12600. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 февраля 2019 года № 6670. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

217
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің №14 "Самал" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
218
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Балбұлақ" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
219
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Сыр бөбегі" бөбекжай-бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
220
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Бегім-Ана" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
221
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ер Төстік" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
222
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің №5 "Шаттық" мектепке дейінгі ұйым мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
223
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№4 "Қуаныш" санаториялық бөбекжай балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
224
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің №3 "Қарлығаш" санаториялық балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
225
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Нұрбесік" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
226
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Сыр еркесі" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
227
Қызылорда қаласы, Белкөл кенті
Белкөл кенті әкімі аппаратының "Балапан" бөбекжай балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорн
140
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
228
Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті
Тасбөгет кенті әкімі аппаратының "№2 "Бөбек" санаториялық балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
229
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№8 Бүлдіршін" санаториялық балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
140
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
230
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№31"Алтын кілт" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

217
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "№14 "Самал" Кызылординского городского отдела образования
210
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
218
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Балбұлақ" Кызылординского городского отдела образования
75
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
219
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли сад "Сыр бөбегі" Кызылординского городского отдела образования
280
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
220
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Бегім-Ана" Кызылординского городского отдела образования
280
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
221
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Ер Төстік" Кызылординского городского отдела образования
140
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
222
город Кызылорда
Государственное Коммунальное казенное предприятие дошкольная организация №5 "Шаттық" Кызылординского городского отдела образования
140
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
223
город Кызылорда
Коммунальное государственное учреждение санаторный ясли сад "№4 "Қуаныш" Кызылординского городского отдела образования
280
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
224
город Кызылорда
Коммунальное государственное учреждение санаторный детский сад "№3"Қарлығаш" Кызылординского городского отдела образования
90
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
225
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Нұрбесік" Кызылординского городского отдела образования
100
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
226
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Сыр еркесі" Кызылординского городского отдела образования
280
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
227
город Кызылорда, поселок Белкуль
Коммунальное государственное казенное предприятия ясли сад "Балапан" аппарата акима поселка Белкуль"
140
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
228
город Кызылорда, поселок Тасбугет
Коммунальное государственное учереждение казенное санаторный детский сад "№2"Бөбек" аппарата акима поселка Тасбугет
90
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
229
город Кызылорда
Коммунальное государственное учреждение санаторный детский сад "№8 "Бүлдіршін" Кызылординского городского отдела образования
140
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
230
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "№31"Алтын кілт" Кызылординского городского отдела образования

280
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
231
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Баларман" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
232
Қызылорда қаласы, Талсуат ауылдық округі
Талсуат ауылдық округі әкімі аппаратының "Заңғар" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
233
Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті
Тасбөгет кенті әкімі аппаратының "Күнекей" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
234
Қызылорда қаласы, Қызылжарма ауылдық округі
Қызылжарма ауылдық округі әкімі аппаратының "Сыр дидары" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
24390
10 000 теңгеден төмен емес – 25250 теңгеден жоғары емес
235
Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті
Тасбөгет кенті әкімі аппаратының "Нұр Орда" бөбекжай- бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
24390

280
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
231
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Баларман" Кызылординского городского отдела образования
140
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
232
город Кызылорда, сельский округ Талсуат
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Заңғар" аппарата акима сельского округа Талсуат
90
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
233
город Кызылорда, поселок Тасбугет
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Күнекей" аппарата акима поселка Тасбугет
320
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
234
город Кызылорда, сельский округ Кызылжарма
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Сыр дидары" "Аппарата сельского округа Кызылжарма"
280
24390
Не ниже 10 000 тенге – не выше 25250 тенге
235
город Кызылорда, поселок Тасбугет
Коммунальное государственное предприятия ясли сад "Нұр орда" поселка Тасбугет
140
24390