"2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №199-33/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 249-45/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 тамызда № 6905 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 199-33/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6567 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 701 421,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 185 434,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 332 010,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 312 930,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 871 047,1 мың теңге;
2) шығындар – 68 437 400,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -328 439,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 197 434,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 525 874,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –389 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 389 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 796 539,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 796 539,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 5 794 982,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 300 667,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 302 224,1 мың теңге.";
аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жергілікті атқарушы органының резерві 44 841,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2018 года №199-33/3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 23 августа 2019 года № 249-45/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 августа 2019 года № 6905. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 14 декабря 2018 года № 199-33/3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6567, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 701 421,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 185 434,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 332 010,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 312 930,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 871 047,1 тысяч тенге;
2) затраты – 68 437 400,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -328 439,6 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 197 434,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 525 874,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 389 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 389 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 796 539,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 796 539,0 тысяч тенге;
поступление займов – 5 794 982,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 300 667,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 302 224,1 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 44 841,2 тысяч тенге.";

625,0
02
Әлеуметтiк көмек
3 084 875,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
91 840,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
91 840,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 993 035,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 669 140,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 777,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
223 880,3
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
404,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
20 179,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
533 629,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
72 036,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
86 689,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
54 732,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
259 470,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
66 099,0
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
189 847,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 362,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 362,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
188 485,8
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 730,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
172 755,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25 648 747,8
01
Тұрғын үй шаруашылығы
17 194 724,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

625,0
02
Социальная помощь
3 084 875,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
91 840,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
91 840,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 993 035,7
004
Программа занятости
1 669 140,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 777,0
007
Оказание жилищной помощи
223 880,3
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
404,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
20 179,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
533 629,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
72 036,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 689,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
54 732,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
259 470,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 099,0
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
189 847,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 362,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 362,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
188 485,8
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 730,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
172 755,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
25 648 747,8
01
Жилищное хозяйство
17 194 724,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)