"Қызылорда қаласы бойынша 2019 жылға мүгедектер үшін квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы №12621 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 14751 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 7038 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 12 февраля 2019 года №12621 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год по городу Кызылорда"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18 декабря 2019 года № 14751. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 декабря 2019 года № 7038. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Қызылорда қаласы бойынша 2019 жылға мүгедектер үшін квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 12621 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6685 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 12 февраля 2019 года № 12621 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6685, опубликовано 19 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
приложению к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда қаласының әкімі 2019 жылғы 18 желтоқсаны № 14751 қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы №12621 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласы бойынша 2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота (ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан)
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы "№6 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение аким города Кызылорды от 18 декабря 2019 года № 14751
Приложение к постановлению акимата города Кызылорда от 12 февраля 2019 года №12621
Квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год по городу Кызылорда (от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №6" управления здравоохранения Кызылординской области