2020-2022 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 284-54/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7071 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 207 791,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 689 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 189 302,5 мың теңге;
2) шығындар – 429 577,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 221 786 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 221 786 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 217 421,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете поселка Белкол на 2020-2022 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 284-54/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7071. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 207 791,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 689 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 189 302,5 тысяч тенге;
2) расходы – 429 577,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -221 786 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 221 786 тысяч тенге;
поступления займов – 217 421,5 тысяч тенге;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 364,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 14.12.2020 № 407-72/4 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Белкөл кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2020 жылға – 115 308 мың теңге, 2021 жылға –115 207 мың теңге, 2022 жылға – 115 718 мың теңге сомасында бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 4 364,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата Кызылординской области от 14.12.2020 № 407-72/4 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету поселка Белкол в сумме на 2020 год – 115 308 тысяч тенге, на 2021 год – 115 207 тысяч тенге, на 2022 год – 115 718 тысяч тенге.

3. 2020 жылға арналған Белкөл кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХХІV сессиясының
төрағасы, Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №284-54/2 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Белкөл кентінің бюджеті

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Белкол на 2020 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХХІV
сессии Кызылординского городского
маслихата, секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
Приложение 1 к решению Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года №284-54/2
Бюджет поселка Белкол на 2020 год

Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсаны № 284-54/2 шешіміне 4- қосымша
2020 жылға арналған Белкөл кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

Приложение 4 к решению Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 284-54/2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Белкол на 2020 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь