Тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 1-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 6648 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 17-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 09.02.2023 № 17-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 12590 нөмірімен тіркелген) сәйкес Арал ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арал ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
2. "Арал ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада бекітілген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арал ауданы әкімінің орынбасары Р. Өтешовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ М. ОРАЗБАЕВ

Об определении единого организатора для заказчиков
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 9 января 2019 года № 1-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 января 2019 года № 6648. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 9 февраля 2023 года № 17-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 09.02.2023 № 17-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Приказом Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 12590) акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных закупок Аральского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел государственных закупок Аральского района" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аральского района Утешова Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА М. ОРАЗБАЕВ