"2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 213 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 наурыздағы № 234 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 наурызда № 6731 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 213 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6593 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттері 1-21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 340 783 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 854 571 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 169 360 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 55 233 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 57 649 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 45 670 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 70 348 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 87 952 мың теңге.
салықтық түсімдер – 131 250 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 102 144 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 13 311 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 5 425 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 1 967 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 933 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 4 590 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 1 880 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 985 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 985 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 0;
Жақсықылыш кенті – 0;
Аманөткел ауылдық округі – 0;
Қамыстыбас ауылдық округі – 0;
Қарақұм ауылдық округі – 0;
Октябрь ауылдық округі – 0.
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 1 208 548 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 751 442 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 156 049 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 49 808 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 55 682 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 43 737 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 65 758 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 86 072 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 213 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 марта 2019 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 марта 2019 года № 6731. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 213 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6593, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 09 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-21, в том числе на 2019 год в следующем объеме:
1) доходы – 1 340 783 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 854 571 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 169 360 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 55 233 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 57 649 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 45 670 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 70 348 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 87 952 тысяч тенге.
налоговые поступления – 131 250 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 102 144 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 13 311 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 5 425 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 1 967 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 933 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 4 590 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 1 880 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 985 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 985 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 0;
поселок Жаксыкылыш – 0;
сельский округ Аманоткел – 0;
сельский округ Камыстыбас – 0;
сельский округ Каракум – 0;
сельский округ Октябрь – 0.
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 208 548 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 751 442 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 156 049 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 49 808 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 55 682 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 43 737 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 65 758 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 86 072 тысяч тенге.

2) шығындар – 1 370 102,2 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 860 594,4 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 183 077,5 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 59 966,2 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 58 915,1 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 46 499,9 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 71 427, 4 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 89 621,7 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 29 319,2 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 319,2 мың теңге.";
жаңа мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, кенттер және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 19 688 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Арал қаласы – 498 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 206 мың теңге,
Сексеуіл кенті – 206 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 1 537 мың теңге;

2) затраты – 1 370 102,2 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 860 594,4 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 183 077,5 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 59 966,2 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 58 915,1 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 46 499,9 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 71 427,4 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 89 621,7 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29 319,2 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 29 319,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 в новой редакции:
"2-1. Предусмотреть распределение текущего целевого трансферта из районного бюджета на 2019 год в сумме 19 688 тысяч тенге бюджетам города районного значения, поселкам и сельским округам, из них:
город Аральск – 498 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 206 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 206 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 1 537 тысяч тенге;

Қамыстыбас ауылдық округі – 7 664 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 5 371 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 4 206 мың теңге.";
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс қырық бірінші сессиясының
төрағасы
А.Избасаров
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов

сельский округ Камыстыбас – 7 664 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 5 371 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 4 206 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 данного решения изложить согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной сорок
первой сессии Аральского районного
маслихата
А.Избасаров
Секретарь Аральского районного
маслихата
Д.Мадинов