"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 208 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 мамырдағы № 254 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 6802 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 208 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6578 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 212 583,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 961 123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 567 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 43 781 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14 194 112,9 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі – 9 087 456 мың теңге;
2) шығындар – 16 212 793,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 12 453 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 22 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 272 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 16 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28 662,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 662,8 мың теңге.

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 208 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 28 мая 2019 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 мая 2019 года № 6802. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 208 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6578, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 9 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующем объеме:
1) доходы – 16 212 583,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 961 123 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 567 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 781 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 194 112,9 тысяч тенге, в том числе объем субвенции – 9 087 456 тысяч тенге;
2) расходы – 16 212 793,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 453 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 22 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 272 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 16 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 28 662,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 28 662,8 тысяч тенге.

аталған шешімінің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс қырық төртінші
сессиясының төрағасы
М.Кеулімжаев
Арал аудандық мәслихат
хатшысының міндетін уақытша
атқарушы
Ж. Жалғасбеков
2019 жылғы "28" мамырдағы №254 Арал аудандық мәслихатының шешіміне 1-қосымша

приложения 1, 4 данного решения изложить новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной сорок
четвертой сессии Аральского
районного маслихата
М. Кеулимжаев
Временно исполняющий обязанности
секретаря Аральского районного
маслихата
Ж. Жалгасбеков
Приложение 1 к решению Аральского районного маслихата от "28" мая 2019 года №254

32 870
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
177 070
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
172 272
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 798
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
310 622
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
299 858,7
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 763,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
283 041
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 765
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 290
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
400
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
249 586
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
17 960
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 960
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
33 465
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 465
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54 610
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 037
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 573
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
125
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
125
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15 956
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 956
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
69 440
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 930
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

32 870
122
Аппарат акима района (города областного значения)
177 070
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
172 272
003
Капитальные расходы государственного органа
4 798
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
310 622
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
299 858,7
022
Капитальные расходы государственного органа
10 763,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
283 041
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 765
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 290
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
400
113
Текущие целевые трансферты выделяемые из местного бюджета
249 586
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
17 960
001
Услуги по реализации государственной политики в области закупок на местном уровне
17 960
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
33 465
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
33 465
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54 610
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
29 037
113
Текущие целевые трансферты выделяемые из местного бюджета
25 573
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
125
040
Развитие объектов государственных органов
125
493
Отдел предпринимательства,промышленности и туризма района (города областного значения)
15 956
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15 956
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
69 440
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
64 930
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

20 775
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
1 519
05
Денсаулық сақтау
1 549
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 549
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
1 549
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 492 798
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 625
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 625
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
797 297
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
797 297
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 516
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
9 516
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
639 292
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
320 836
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 319
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 047
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
417,1
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 303
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
149 227,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 815
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
63 268
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57 059
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
44 068
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 317
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
41 751
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
279 326
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

20 775
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1 519
05
Здравоохранение
1 549
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 549
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1 549
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 492 798
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 625
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 625
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
797 297
010
Государственная адресная социальная помощь
797 297
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 516
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9 516
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
639 292
004
Программа занятости
320 836
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 319
007
Жилищная помощь
17 047
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк"от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
417,1
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 303
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
149 227,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 815
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
63 268
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57 059
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
44 068
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 317
050
Реализация плана меропритяий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
41 751
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
279 326
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)