"2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 213 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 тамыздағы № 267 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қыркүйекте № 6912 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 213 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6593 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері 1-21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 498 680,3 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 954 292 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 193 025 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 62 703,3 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 64 539 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 50 063 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 77 396 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 96 662 мың теңге.
салықтық түсімдер – 164 649,6 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 126 644 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 19 311 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 6 624,6 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 3 467 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 933 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 4 590 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 2 080 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 1 079,7 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 985 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 0;
Жақсықылыш кенті – 94,7 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 0;
Қамыстыбас ауылдық округі – 0;
Қарақұм ауылдық округі – 0;
Октябрь ауылдық округі – 0.
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 1 332 951 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 826 663 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 173 714 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 55 984 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 61 072 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 48 130 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 72 806 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 213 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 августа 2019 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 сентября 2019 года № 6912. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 213 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6593, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 9 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-21, в том числе на 2019 год в следующем объеме:
1) доходы – 1 498 680,3 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 954 292 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 193 025 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 62 703,3 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 64 539 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 50 063 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 77 396 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 96 662 тысяч тенге.
налоговые поступления – 164 649,6 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 126 644 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 19 311 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 6 624,6 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 3 467 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 933 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 4 590 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 2 080 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 1 079,7 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 985 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 0;
поселок Жаксыкылыш – 94,7 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 0;
сельский округ Камыстыбас – 0;
сельский округ Каракум – 0;
сельский округ Октябрь – 0.
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 332 951 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 826 663 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 173 714 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 55 984 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 61 072 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 48 130 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 72 806 тысяч тенге;

Октябрь ауылдық округі – 94 582 мың теңге.
2) шығындар – 1 527 999,5 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 960 315,4 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 206 742,5 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 67 436,5 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 65 805,1 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 50 892,9 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 78 475,4 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 98 331,7 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.

сельский округ Октябрь – 94 582 тысяч тенге.
2) затраты – 1 527 999,5 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 960 315,4 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 206 742,5 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 67 436,5 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 65 805,1 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 50 892,9 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 78 475,4 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 98 331,7 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) –- 29 319,2 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 319,2 мың теңге.";
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс
қырық сегізінші сессиясының төрағасы
Ж.Баймырзаев
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит (профицит) бюджета– - 29 319,2 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 29 319,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 19 данного решения изложить согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель неочередной сорок восьмой
сессии Аральского районного маслихата
Ж.Баймырзаев
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов