"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібін және мөлшерін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қазандағы № 274 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қарашадағы № 281 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6990 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Aуылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібі және мөлшерін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қазандағы № 274 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6932 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қазанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы 6-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс елу бірінші сессиясының төрағасы Қ. Аяпов
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов

О внесении изменения в решение Аральского районного маслихата от 9 октября 2019 года № 274 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 ноября 2019 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 ноября 2019 года № 6990
В соответствии статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 9 октября 2019 года № 274 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах. (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6932, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 октября 2019 года) следующее изменение:
в приложении к указанному решению пункт 6 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
пятьдесят первой сессии
Аральского районного маслихата
К. Аяпов
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов