"2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 213 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 288 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 7036 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 213 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6593 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері 1-21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер – 1 517 939,5 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 967 975 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 194 025 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 62 497,9 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 64 256 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 50 081,6 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 77 395 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 101 709 мың теңге.
салықтық түсімдер – 166 070,6 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 126 644 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 20 311 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 6 435,6 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 3 467 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 2 259 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 4 590 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 2 364 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 1 268,7 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 985 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 0;
Жақсықылыш кенті – 283,7 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 0;
Қамыстыбас ауылдық округі – 0;
Қарақұм ауылдық округі – 0;
Октябрь ауылдық округі – 0.
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 12 920 мың теңге:
Арал қаласы – 12 920 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 0;
Жақсықылыш кенті – 0;
Аманөткел ауылдық округі – 0;
Қамыстыбас ауылдық округі – 0;
Қарақұм ауылдық округі – 0;
Октябрь ауылдық округі – 0.
трансферттер түсімдері – 1 337 680,2 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 827 426 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 173 714 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 213 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2019 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2019 года № 7036. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 213 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6593, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 9 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-21, в том числе на 2019 год в следующем объеме:
1) доходы – 1 517 939,5 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 967 975 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 194 025 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 62 497,9 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 64 256 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 50 081,6 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 77 395 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 101 709 тысяч тенге.
налоговые поступления – 166 070,6 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 126 644 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 20 311 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 6 435,6 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 3 467 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 2 259 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 4 590 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 2 364 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 1 268,7 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 985 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 0;
поселок Жаксыкылыш – 283,7 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 0;
сельский округ Камыстыбас – 0;
сельский округ Каракум – 0;
сельский округ Октябрь – 0.
поступления от продажи основного капитала – 12 920 тысяч тенге:
город Аральск – 12 920 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 0;
поселок Жаксыкылыш – 0;
сельский округ Аманоткел – 0;
сельский округ Камыстыбас – 0;
сельский округ Каракум – 0;
сельский округ Октябрь – 0.
поступления трансфертов – 1 337 680,2 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 827 426 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 173 714 тысяч тенге;

Жақсықылыш кенті – 55 778,6 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 60 789 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 47 822,6 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 72 805 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 99 345 мың теңге.
2) шығындар – 1 547 258,7 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 973 998,4 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 207 742,5 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 67 231,1 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 65 522,1 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 50 911,5 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 78 474,4 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 103 378,7 мың теңге.
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.

поселок Жаксыкылыш – 55 778,6 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 60 789 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 47 822,6 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 72 805 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 99 345 тысяч тенге.
2) затраты – 1 547 258,7 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 973 998,4 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 207 742,5 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 67 231,1 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 65 522,1 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 50 911,5 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 78 474,4 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 103 378,7 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.

5)бюджет тапшылығы (профициті) –- 29 319,2 мың теңге.
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 319,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Қ. Аяпов
Арал аудандық мәслихатының
хатшысы
Д. Мадинов

5) дефицит (профицит) бюджета– - 29 319,2 тысяч тенге.
6)финансирование дефицита (использование профицита) – 29 319,2 тысяч тенге.".
Приложения 1, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Аральского
районного маслихата
Қ. Аяпов
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов