2020-2022 жылдарға арналған Райым ауылдық округі бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 317 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7120 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Райым ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 917 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 134 220 мың теңге
2) шығындар – 135 917 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.

О бюджете сельского округа Райым на 2020-2022 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7120. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Райым на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 917 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 134 220 тысяч тенге,
2) затраты – 135 917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 448 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Садуакасова
Арал аудандық мәслихатының
хатшысы
Д. Мадинов
2019 жылғы "26" желтоқсандағы № 317
Арал аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
Райым ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2020 № 448 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Аральского
районного маслихата
А. Садуакасова
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2019 года № 317
Бюджет сельского округа Райым на 2020 год