2020-2022 жылдарға арналған Сазды ауылдық округі бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 316 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 7132 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 059 мың теңге;
салықтық түсімдер – 703 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 65 356 мың теңге, оның ішінде сувенция
көлемі – 61 949 мың теңге;
2) шығындар – 66 059 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 08.04.2020 № 348 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете сельского округа Сазды на 2020-2022 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 декабря 2019 года № 7132.
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Сазды на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 059 тысяч тенге;
налоговые поступления – 703 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 65 356 тысяч тенге, из них субвенции – 61 949 тысяч тенге;
2) затраты – 66 059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 08.04.2020 № 348 (вступает в силу с 01.01.2020).

2. 2020 жылға арналған Сазды ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Садуакасова
Арал аудандық мәслихатының
хатшысы
Д. Мадинов
Арал аудандық мәслихатының
2019 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 316 шешіміне 1-қосымша
Сазды ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті

2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Сазды на 2020 год согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Аральского
районного маслихата
А. Садуакасова
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2019 года № 316
Бюджет сельского округа Сазды на 2020 год

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсаны № 316 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Сазды ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению Аральского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 316
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Сазды на 2020 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь