"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №255 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 тамыздағы № 309 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 тамызда № 6861 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 255 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6598 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21962784,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1270217,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23163,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44937,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20624467,1 мың теңге;
2) шығындар – 22198831,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 143840,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 246187,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 102347,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -379887,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 379887,8 мың теңге.
4-тармақтың 16) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"16) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыру 174108,0 мың теңге.";
5-тармақтың 11), 12) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"11) еңбек нарығын дамытуға 240521,0 мың теңге;
12) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 1685026,0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №255 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 августа 2019 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 августа 2019 года № 6861. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 255 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6598, опубликовано 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21962784,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1270217,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23163,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44937,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20624467,1 тысяч тенге;
2) затраты – 22198831,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 143840,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 246187,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 102347,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -379887,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 379887,8 тысяч тенге.
подпункт 16) пункта 4 изложить в новой редакции:
"16) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры 174108,0 тысяч тенге.";
подпункты 11), 12) пункта 5 изложить в новой редакции:
"11) на развитие рынка труда 240521,0 тысяч тенге;
12) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы 1685026,0 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктом 7) нового содержания:

"7) спорт нысандарын дамыту 1000,0 мың теңге.";
7-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 78114,4 мың теңге.";
жаңа мазмұндағы 15 тармақпен толықтырылсын:
"15. қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне, аудандық бюджеттен бөлінген 2018 жылғы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 75,9 мың теңге нысаналы трансферттерді аудандық бюджетке қайтару қарастырылсын.";

"7) развитие объектов спорта 1000,0 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 7 изложить в новой редакции:
"3) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах 78114,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 15 нового содержания:
"15. предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 2018 года выделенных бюджетам города, поселка, сельских округов, в районный бюджет 75,9 тысяч тенге.";

аталған шешімнің 1, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХХІV сессиясының төрағасы
C. Уримбаев
Аудандық мәслихат хатшысы К. Назымбеков
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы "06" тамыздағы XXXХIV сессиясының №309 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "25" желтоқсандағы ХХХV сессиясының №255 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХІV
сессии районного маслихата
С. Уримбаев
Секретарь районного маслихата К. Назымбеков
Приложение 1 к решению XXXХIV сессии районного маслихата от "06" августа 2019 года №309
Приложение 1 к решению XXXV сессии районного маслихата от "25" декабря 2018 года №255
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

770
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
194124
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
167180
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26944
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
438909,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
390598,1
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36043
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12268
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
46455
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32192
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
748
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5962
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7553
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
23867
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23867
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
33630
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32876
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
754
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
558226,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68816
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
960
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
488450,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
796156,3
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
796156,3
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18587
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18587
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
92797
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

770
122
Аппарат акима района (города областного значения)
194124
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
167180
003
Капитальные расходы государственного органа
26944
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
438909,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
390598,1
022
Капитальные расходы государственного органа
36043
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12268
452
Отдел финансов района (города областного значения)
46455
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32192
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
748
018
Капитальные расходы государственного органа
5962
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7553
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
23867
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
23867
453
Отдел экономики бюджетного планирования района (города областного значения)
33630
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
32876
004
Капитальные расходы государственного органа
754
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
558226,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
68816
013
Капитальные расходы государственного органа
960
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
488450,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
796156,3
040
Развитие объектов государственных органов
796156,3
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18587
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18587
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
92797
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

33389
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
68821
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29141
5
Денсаулық сақтау
170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
170
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
170
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1613969
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14798
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14798
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
755143
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
755143
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
803006
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
423692
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
88
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36946
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11894
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
455
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4545
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
128474
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
65917
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
75654
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55341
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
41022
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5415
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

33389
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
68821
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
29141
5
Здравоохранение
170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
170
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организаци и здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
170
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1613969
464
Отдел образования района (города областного значения)
14798
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14798
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
755143
010
Государственная адресная социальная помощь
755143
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
803006
004
Программа занятости
423692
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
88
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36946
007
Оказание жилищной помощи
11894
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
455
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4545
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
128474
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
65917
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
75654
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55341
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
41022
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5415
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан