2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 352 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7097 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 359816 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19478 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 439 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2522 мың теңге;
трансферттер түсімі – 337377 мың теңге;
2) шығындар – 738309,2мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер –0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -378493,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 378493,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 513 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласының бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 19554 мың теңге;
2) білім беру 13505 мың теңге;
3) мәдениет саласы 1951 мың теңге;
4) абаттандыруға, жарықтандыруға 27122 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 381; 28.10.2020 № 490; 07.12.2020 № 513 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласының бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беру 4672 мың теңге;
2) абаттандыруға 379789,7 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 412; 24.08.2020 № 455; 07.12.2020 № 513 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласының бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

О бюджете города Казалинск на 2020-2022 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7097.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 359816 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19478 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 439 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 2522 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 337377 тысяч тенге;
2) затраты – 738309,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов –0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -378493,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 378493,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 513 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету города Казалинск:
1) расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 19554 тысяч тенге.
2) образование 13505 тысяч тенге;
3) сферу культуры 1951 тысяч тенге;
4) на благоустройство, на освещение 27242 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 381; 28.10.2020 № 490; 07.12.2020 № 513 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету города Казалинск:
1) образование 4672 тысяч тенге;
2) благоустройство 379789,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 18.05.2020 № 412; 24.08.2020 № 455; 07.12.2020 № 513 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету города Казалинск:

1) білім беру 12600 мың теңге;
2) әлеуметтiк көмек 2510 мың теңге;
3) мәдениет саласы 3794 мың теңге;
4) алынып тасталды – Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.08.2020 № 455 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі)..
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 381; 18.05.2020 № 412; 24.08.2020 № 455; 07.12.2020 № 513 (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

1) образование 12600 тысяч тенге;
2) социальная помощь 2510 тысяч тенге;
3) сфера культуры 3794 тысяч тенге;
4) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.08.2020 № 455 (вводится в действие с 01.01.2020).
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 381; от 18.05.2020 № 412; от 24.08.2020 № 455; 07.12.2020 № 513 (вводится в действие с 01.01.2020).

5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 352 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 513 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "26" декабря 2019 года №352
Бюджет на 2020 год города Казалинска
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 513 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование