2020-2022 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 364 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7103 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 183403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3587 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 179816 мың теңге;
2) шығындар – 184367,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -964,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 964,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 522 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралатындығы ескерілсін:
1) мәдениет саласы 545 мың теңге;
2) абаттандыруға, жарықтандыруға 502 мың теңге;
3) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 1023 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 418; 07.12.2020 № 522 (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әлеуметтiк көмек 461 мың теңге;
2) мәдениет саласы 1412 мың теңге;
3) абаттандыруға, жарықтандыруға 115216 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 393; 18.05.2020 № 418; 24.08.2020 № 467; 28.10.2020 № 496 (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Майдакөл ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

О бюджете сельского округа Майдакол на 2020-2022 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7103.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Майдакол на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 183403 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3587 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 179816 тысяч тенге;
2) затраты – 184367,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -964,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 964,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 522 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) сферу культуры 545 тысяч тенге;
2) на благоустройство, на освещение 502 тысяч тенге;
3) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 1023 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 18.05.2020 № 418; от 07.12.2020 № 522 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) социальная помощь 461 тысяч тенге;
2) сфера культуры 1412 тысяч тенге;
3) на благоустройство, на освещение 115216 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 393; от 18.05.2020 № 418; 24.08.2020 № 467; 28.10.2020 № 496 (вводится в действие с 01.01.2020).
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа Майдакол:

1) абаттандыруға, жарықтандыруға 11723 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 418 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 364 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті

1) благоустройство, освещение 11723 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 18.05.2020 № 418 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 364
Бюджет на 2020 год сельского округа Майдакол