2020-2022 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 356 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7109 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 145730 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1522 мың теңге;
трансферттер түсімдері –144208 мың теңге;
2) шығындар – 146114 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -384 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 384 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 516 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беру 4430 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 516 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беру 9293 мың теңге;
2) мәдениет саласы – 2131 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 385; 18.05.2020 № 415; 18.06.2020 № 441; 24.08.2020 № 459; 07.12.2020 № 516 (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2020-2022 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7109.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Арыкбалык на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 145730 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1522 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 144208 тысяч тенге;
2) затраты – 146114 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -384 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 384 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 516 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) образование 4430 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 516 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) образование 9293 тысяч тенге;
2) сфера культуры 2131 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 38; 18.05.2020 № 415; 18.06.2020 № 441; 24.08.2020 № 459; 07.12.2020 № 516 (вводится в действие с 01.01.2020).

4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 356 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 516 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 356
Бюджет на 2020 год сельского округа Арыкбалык
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 516 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование