2020-2022 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 366 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7129 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142143 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2817 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 139326 мың теңге;
2) шығындар – 142143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 524 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралатындығы ескерілсін:
1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 15272 мың теңге;
2) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 5804 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 395; 24.08.2020 № 469; 07.12.2020 № 524 (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беру 6552 мың теңге;
2) мәдениет саласы 1220 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 395; 18.05.2020 № 419; 24.08.2020 № 469; 07.12.2020 № 524 (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджете сельского округа Г.Муратбаев на 2020-2022 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7129.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Г.Муратбаев на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 142143 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2817 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139326 тысяч тенге;
2) затраты – 142143 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 524 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 15272 тысяч тенге;
2) средний ремонт транспортной инфраструктуры 5804 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 395; 24.08.2020 № 469; 07.12.2020 № 524 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджет сельского округа:
1) образование 6552 тысяч тенге;
2) сфера культуры 1220 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 39; 18.05.2020 № 419; 24.08.2020 № 469; 07.12.2020 № 524 (вводится в действие с 01.01.2020).

4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен
тыс XLIX сессиясының төрағасы
Қ. Әлімбай
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 366 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 524 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной XLIX сессии
Казалинского районного маслихата
Қ. Әлімбай
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 366
Бюджет на 2020 год сельского округа Г.Муратбаев
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 524 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование